Zamknij

Ogłoszenie o pracę - Veolia

20:32, 17.03.2017 K.N
Skomentuj

VEOLIA PÓŁNOC

poszukuje kandydatów na stanowisko:

MONTER INSTALACJI  I URZADZEŃ  ENERGETYCZNYCH
 Miejsce pracy: Świecie

Nr ref.: ?/Monter  instalacji i urządzeń  energetycznych

ZADANIA:

  • Prace remontowe i modernizacyjne instalacji technologicznej węzłów cieplnych,
  • Prace remontowe i modernizacyjne sieci cieplnej,
  • Prace remontowe i modernizacyjne urządzeń i instalacji technologicznych ciepłowni,
  • Obsługa urządzeń technologicznych ciepłowni.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • Kilkuletni staż pracy,
  • Uprawnienia spawalnicze,
  • Znajomość układów hydraulicznych ciepłowni i węzłów cieplnych,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • Możliwość pozyskania cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnienie na  umowę o pracę .
  • Dobre warunki pracy oraz  ubezpieczenie NNW.
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres:

 [email protected]

W temacie wiadomości prosimy zaznaczyć Nr ref. ?/ Monter  instalacji  i urządzeń energetycznych

Termin składania aplikacji upływa z dniem: 31.03.2017r.

Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926, ze zm.)?.­­­

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.