REKLAMA

Na sportowo i z rowerem wywalczyli zwycięstwo

11:34, 26.06.2017 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Emilia Drachal

W ostatni weekend, na Stadionie KS „Wda” w Świeciu , dorośli i dzieci wzięli udział w wydarzeniu pn. „Na sportowo i z rowerem, czyli czar dwóch kółek”. Uczestnicy przyprowadzili ze sobą własne pojazdy i zaopatrzeni w kask i chęć zwycięstwa wystartowali w zawodach.

Biorących udział w wyścigu podzielono na kategorie. Ponadto, chętni mogli wziąć udział w zawodach innych równie ciekawych konkurencji. A oto osoby, które stanęły na podium:

 

- Przedszkolaki DZ                                           - Przedszkolaki I – rower bez napędu CH

I miejsce Helena Olszewska                              I miejsce Jakub Paluchowski

II m-ce Wiktoria Maj                                          II m-ce Marcin Wróbel

III m-ce Dominika Szczepańska                         III m-ce Nicolas Maj

(startowało: 5)                                                  (startowało: 3)

 

- Klasa I-II DZ                                                    - Przedszkolaki II CH

I miejsce Emilia Palińska                                   I miejsce Witold Krzyżanowski

II m-ce Lena Maj                                                II m-ce Szymon Gaca

(startowało: 2)                                                    III m-ce Adrian Pecka

                                                                        (startowało: 4)

 

- Klasa III-IV DZ                                                  - Klasa I-II CH

I miejsce Oliwia Golińska                                    I miejsce Maurycy Felski

II m-ce Oliwia Zauer                                            II m-ce Kacper Targowski

III m-ce Dagmara Szczygło                                  III m-ce Krystian Kwiatkowski

(startowało: 3)                                                    (startowało: 8)

 

- Klasa V-VI DZ                                                   - Klasa III-IV CH

I miejsce Wiktoria Kaszubowska                          I miejsce  Tomasz Tarczykowski

II m-ce Amelia Matus                                          II m-ce Szymon Suchomski

III m-ce Alicja Szczepańska                                 III m-ce Kamil Miszewski

(startowało: 4)                                                    (startowało: 5)

 

- Gimnazjum K                                                   - Klasa V-VI CH

I miejsce Julia Palińska                                       I miejsce Mikołaj Lewandowski

(startowało: 1)                                                    (startowało: 1)

 

- OPEN Kobiety                                                 - Gimnazjum M

I miejsce Paulina Matwiej                                    I miejsce Damian Kwiatkowski

II m-ce Kamilla Mallek                                         II m-ce Marek Bogalecki

III m-ce Anna Palińska                                         III m-ce Kamil Obermiller

(startowało: 3)                                                     (startowało: 4)

 

                                                                         - Szkoły Ponad Gimnazjalne M

                                                                         I miejsce Paweł Zalewski

                                                                         II m-ce Jakub Maj

                                                                         III m-ce Tomasz Reinholz

                                                                         (startowało: 4)

 

                                                                          - OPEN Mężczyźni MTB

                                                                          I miejsce Dariusz Reinholz

                                                                          II m-ce Tomasz Mallek

                                                                          III m-ce Dariusz Rompalski

                                                                          (startowało: 4)

 

                                                                          - OPEN Mężczyźni rowery kolarskie

                                                                          I miejsce Karol Olszewski

                                                                          II m-ce Marcin Suchomski

                                                                          III m-ce Maciej Chareński

                                                                          (startowało: 5)

 

Zwycięzcy innych konkurencji:

Najwolniejszy przejazd odcinka 10m - Kamil Orłowski,

wyścig synchroniczny – I miejsce Kamil Orłowski, II m-ce Kamil Obermiller, III m-ce Jakub Maj, odwrotny kierunek jazdy – Kamil Orłowski,

slalom z piłką na czas –dziecko:  Michał Jaworski, dorosły:  Fabian Felski (startowało: 64), badminton – dziecko: Michał Jaworski, dorosły: Fabian Felski (startowało: 55),

żonglerka „Zośką” – dorosły: Fabian Felski (startowało: 55),

rzut woreczkiem – dziecko: Remigiusz Sobieski, dorosły: Jacek Gaca (startowało: 52),

rzut - ringo – dziecko: Julia Pilińska, dorosły: Antoni Chareński (startowało: 65)

Niestety, podczas imprezy nie obyło się bez wypadków, ale na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy sprawności oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych i chęci do ciągłego rozwijania swoich rowerowych pasji.

(E.D)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017