REKLAMA

Karatecy przywieźli worek medali. Zobacz ich wyniki

11:49, 10.10.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

48 medali, w tym 16 złotych przywieźli młodzi sportowcy trenujący w Klubie Karate „YAMABUSHI”. Ich walki na Mistrzostwach Ziemi Dobrzyńskiej rozegrane 8 października w Brzozówce pod Toruniem można zaliczyć do bardzo udanych.

Do podtoruńskiej Brzozówki pojechała niewielka grupa zawodników Klubu Karate „YAMABUSHI”. I tym razem nasi najmłodsi zawodnicy nie zawiedli – zdobyli 48 medali, w tym 16 złotych, 17 srebrnych i 15 brązowych. Ponadto Klub YAMABUSHI został najlepszym Klubem turnieju, a Maja Leśniewska i Igor Brzościkowski (zawodnicy Klubu „YAMABUSHI”) najlepszymi zawodnikami.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:

ZŁOTE MEDALE

  1. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8 lat
  2. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 9 lat
  3. Igor Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 8 lat i mniej
  4. Igor Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 9 lat
  5. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta
  6. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 10-11 lat
  7. Hubert Grzybek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8 lat i mniej
  8. Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat i mniej [open]
  9. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 11 lat [-40kg]
  10. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40kg]
  11. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 9 lat i mniej
  12. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
  13. Maja Leśniewska - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 9 lat i mniej
  14. Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [open]
  15. Rafał Sujkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych kadeci 14-15 lat
  16. Patryk Tarkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat

SREBRNE MEDALE

  1. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 10-11 lat
  2. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych młodzicy 12-13 lat
  3. Mateusz Brzościkowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [+40kg]
  4. Igor Brzościkowski - kumite indywidualne chłopcy 8 lat i mniej [open]
  5. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 9 lat i mniej
  6. Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [open]
  7. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewczęta 11 lat [-40kg]
  8. Aleksander Hek - kihon chłopcy 7 lat i mniej
  9. Aleksander Hek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8 lat
  10. Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 9 lat
  11. Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35kg]
  12. Mikołaj Pilarski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 9 lat
  13. Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta
  14. Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta
  15. Julia Rudnicka - kumite indywidualne dziewczęta 8 lat i mniej [open]
  16. Rafał Sujkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [open]
  17. Patryk Tarkowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-40kg]

BRĄZOWE MEDALE

  1. Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
  2. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dla zaawansowanych młodziczki 12-13 lat
  3. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40kg]
  4. Agata Grzybek - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 9 lat i mniej
  5. Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [open]
  6. Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewczęta 10 lat [open]
  7. Bartosz Kitowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 8 lat i mniej
  8. Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [open]
  9. Marcel Lewandowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 10-11 lat
  10. Anna Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 9 lat i mniej
  11. Magdalena Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
  12. Magdalena Malik - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 10-11 lat
  13. Dorian Piskrzyński - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [+40kg]
  14. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
  15. Maciej Wegner - kihon chłopcy 7 lat i mniej

(materiał Andrzej Jankowski).

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017