REKLAMA

REKLAMA
12:36, 19.10.2017
Fundusze Europejskie są to środki pochodzące z budżetu Unii Europejskiej przekazywane na realizację określonych działań państwom członkowskim. Polska jest jednym z największych beneficjentów pomocy unijnej w latach 2014-2020.
12:30, 19.10.2017
Papa bitumiczna stosowana jest w izolacji fundamentów od bardzo wielu lat, stanowią one jednak jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów izolacyjnych w ogólnie pojętym budownictwie.
12:13, 19.10.2017
Za oknami nastał jesień. Poranki są coraz to chłodniejsze, a i w dzień temperatura już coraz niższa. Zapewne odczuwasz zmieniającą się pogodę. Tak samo jak i na Ciebie wpływa aura, tak samo Twój samochód nie jest obojętny na warunki atmosferyczne. Czy jest coś na co należy szczególnie zwrócić uwagę podczas jesieni i zbliżającej się pory zimowej?
11:58, 19.10.2017
Aby stać się właścicielem smartfona znajdującego się na sklepowej półce, konieczne jest wyjęcie z portfela co najmniej kilkuset złotych. Czy jest alternatywa? Owszem – operatorzy proponują telefony już od 1 zł. Który z nich przygotował najlepszą ofertę?
13:51, 16.10.2017
Zaparcia potrafią odebrać całą przyjemność z jedzenia i życia. Dlatego trzeba z nimi skutecznie walczyć, w czym pomocny może być błonnik. To naturalne lekarstwo, które pozwala pozbyć się uporczywych zaparć. Jak go stosować?
12:09, 14.10.2017
W życiu każdego człowieka pojawiają się pasje. Czasem jest to zajęcie, innym razem kolekcjonowanie przedmiotów. Pasją można nazwać także zamiłowanie do starych maszyn – motocykli, samochodów. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach na polskich drogach można zauważyć coraz więcej samochodów na żółtych tablicach. Fani motoryzacji doceniają stare klasyki, które stają się ich oczkiem w głowie. O każdą pasję trzeba jednak dbać. W przypadku takich starych samochodów ważne jest ubezpieczenie.
08:55, 03.10.2017
Niektórzy powiadają, że można mieć ubezpieczenie na wszystko, a firmy ubezpieczeniowe podążają coraz szybciej za zmieniającym się światem i potrzebami klientów. Z drugiej strony powstaje coraz więcej ofert dedykowanych konkretnym branżom, a to umożliwia stworzenie polisy, która idealnie odpowiada na potrzeby i możliwości. I tak poza polisami chroniącymi mienie, życie i zdrowie możemy wybrać polisę zabezpieczającą firmę i jej działalność przed skutkami nieszczęśliwych wypadków bądź też roszczeń pracowników. Jedną ze specjalnie dedykowanych ofert jest ubezpieczenie dla właścicieli warsztatów samochodowych.
19:10, 21.09.2017
Imprezy wystawiennicze, targi branżowe, historycznie mocno związane z wymianą handlową - jako miejscem sprzedaży, dawno ewoluowały i stały się miejscem spotkania z uczestnikami tych imprez. Przy czym odwiedzającymi mogą być potencjalni klienci, kontrahenci, ale również osoby zbierający informacje o firmach, z którymi warto podjąć współpracę. Na początku przygotowań do wzięcia udziału w targach warto postawić sobie kilka pytań.
12:00, 21.09.2017
Męczy Cię przeszukiwanie stron w Internecie podczas poszukiwań pracy? Znalezienie atrakcyjnych ofert zabiera Ci zbyt dużo czasu? Może czas spróbować praktyczniejszych form poszukiwania zatrudnienia? Zapoznaj się z możliwościami wyszukiwarki ofert pracy Nuzle.pl
10:00, 20.09.2017
O Gran Canaria mówi się, że można tam znaleźć wszystko, czego byśmy szukali w państwie kontynentalnym. Ta wielka różnorodność przyciąga więc wszystkich tych, którzy szukają w trakcie urlopu różnorodnych atrakcji. To dotyczy nie tylko oferty turystycznej ale przede wszystkim ukształtowania terenu, roślinności czy nawet inaczej odczuwalnych stref klimatycznych. Gran Canaria to jedna z trzech największych z Wysp Kanaryjskich na ocenie Atlantyckim. Mieści się pomiędzy Teneryfą a Fuerteventurą. Należy do Hiszpanii i jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na urlop w tym regionie.
REKLAMA
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
1
14:27, 14.09.2017
Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego pojawiają się kolejne sytuacje, które wymagają od nas wygospodarowania dodatkowej gotówki. Wyprawka szkolna, ciepłe ubrania na sezon zimowy, Święta i ferie to tylko kilka pierwszych z nich, które pojawiają się niemalże miesiąc po miesiącu. Trudno zatem nie przyznać racji tym, którzy twierdzą, że tych dodatkowych wydatków jest zdecydowanie zbyt wiele. Niestety, ale na to nikt z nas nie ma wpływu.
23:16, 31.08.2017
Samochód w wyniku wypadku znacznie traci na wartości. Wystawione na sprzedaż cieszy się znacznie mniejszym zainteresowaniem niż inne pojazdy. W takiej sytuacji można wystąpić o odszkodowanie za utratę wartości samochodu.
12:47, 29.08.2017
W ostatnich latach cechy sklepowych manekinów uległy znacznym zmianom. Pojawiły się manekiny XXL prezentujące odzież dla osób otyłych, różnorodne manekiny dziecięce sportowe, a nawet o kształcie sylwetki kobiety w ciąży. Zróżnicowanie manekinów ma na celu prezentację odzieży na osobach o zbliżonej sylwetce do grupy docelowych klientów. Wśród licznych możliwości ciężko jednak odnaleźć niskie postacie. Oprócz sylwetek dzieci mają one więcej niż 170 cm wzrostu. To nie jest średnia w naszym społeczeństwie, więc skąd takie pominięcie niskich ludzi?
21:55, 24.08.2017
Polski tenisista wygrał Wimbledon. Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo wygrali deblowy turniej na kortach trawiastych najbardziej prestiżowym turnieju świata. Po wspaniałym meczu, który trwał ponad 4 godziny, rozstawieni z „czwórką” pokonali Austriaka Olivera Maracha i Chorwata Mate Pavica 5:7, 7:5, 7:6(2), 3:6, 13:11. Po wygraniu wspaniałego pięciosetowego finału była już tylko radość. Dla obu triumfatorów tegorocznego Wimbledonu, był to ich drugi wygrany turniej Wielkiego Szlema.
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017