Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji wykładzin rękawowych

Data dodania: 2017-12-06 09:22:34ID: 717

609Pokaż numerbiuro@mazur-swiecie.com.pl

MAZUR Sp. z o.o. specjalizuje się w bezwykopowej renowacji sieci kanalizacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik produkcji półproduktów wykonanych z włókna szklanego
– Produkcja „rękawa” suchego - praca fizyczna (do przyuczenie !!! )

Miejsce pracy - Laskowice Pomorskie
(siedziba firmy: Świecie)
Opis stanowiska:
• udział w robotach związanych ze składaniem suchych rękawów do bezwykopowej renowacji kanałów
• realizowanie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji,
• czynny udział w pracach towarzyszących przy realizacji bezwykopowej renowacji kanałów

Czego oczekujemy:
• sumienność,
• uczciwość
• samodzielność,
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność; sporadycznie gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. „C” („C+E”)
• inne uprawnienia jak np. obsługa wózków widłowych, HDS-a,

Co oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• współpracę z profesjonalną i doświadczoną kadrą,
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość przyuczenie do zawodu
• możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji

Wejdź na stronę www.mazur-swiecie.com.pl i zapoznaj się z profilem naszej działalności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@mazur-swiecie.com.pl, lub o osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie firmy.