Zamknij
REKLAMA

Gdańszczanie chcą przyjechać do nas. Zgadniecie po co?

20:10, 09.04.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Free Time Festiwal – największe i najważniejsze targi turystyczne na Pomorzu i w północnej Polsce okazały się dobrym miejscem do promowania turystycznych i kulturalnych atrakcji naszego powiatu.

Przedstawiciele Powiatu Świeckiego wzięli udział w targach, które odbywały się w Gdańsku 7 i 8 kwietnia. Razem z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, miastem Grudziądz oraz Ciechocinek udowadniali, że nasz region jest najlepszym miejscem do wypoczynku.

W kilku halach trwał prawdziwy festiwal czasu wolnego: rowery, fitness, strefa kultury i nauki, aktywnego stylu życia, sportów wodnych, ale też oferty turystyczne.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Mapa Pasji Powiatu Świeckiego oraz baza gospodarstw agroturystycznych i kalendarz wydarzeń. Targi były idealnym miejscem do zachęcenia turystów do skorzystania z oferty, którą Powiat Świecki przygotował na Inaugurację Sezonu Turystycznego.

- Spotkaliśmy również fanów bluesa, którzy zapowiedzieli swoją wizytę na Festiwalu w czerwcu oraz wielu smakoszy, którzy na pewno odwiedzą Festiwal Smaku w sierpniu – mówi Marta Suchomska, podinspektor Wydziału Organizacyjnego w Starostwie Powiatowym w Świeciu.

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone