Zamknij
REKLAMA

Policjanci ze Świecia wyłonili zespoły do turnieju!

07:21, 12.04.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Policjant „drogówki” wraz z dzielnicową czuwali nad przebiegiem gminnych etapów Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wczoraj zostali wyłonieni ostatni zwycięzcy, którzy wezmą teraz udział w finale etapu powiatowego.

Od środy 04.04.2018 do poniedziałku, 09.04.2018 policjant Wydziału Ruchu Drogowego sierż. szt. Marcin Wróblewski oraz dzielnicowa świeckiej komendy sierż. szt. Monika Walczak czuwali nad prawidłowym przebiegiem gminnych eliminacji do etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Celem turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Egzamin składał się z części teoretycznej (test wiedzy o ruchu drogowym) i części praktycznej (jazda rowerem po miasteczku rowerowym oraz torze sprawnościowym).

Ostatecznie etap gminny w kategorii szkół podstawowych wygrały drużyny z SP nr 1 w Świeciu, SP w Świekatowie, SP w Wielkim Komórsku, SP w Łowinku, SP w Lnianie oraz SP w Laskowicach. W kategorii gimnazjum natomiast, najlepsi byli uczniowie gimnazjów: nr 1 w Świeciu, Michalu, Świekatowie, Serocku, Jeżewie oraz Gródku.

Zwycięskie drużyny wezmą udział w etapie powiatowym turnieju, który odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2018r. o godz. 9:00, na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeciu.

GRATULUJEMY ZWYCIĘSKIM DRUŻYNOM I ŻYCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYCH ETAPACH

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone