Zamknij
REKLAMA

Ma prawie 80 lat i wymusił pierwszeństwo w Głogówku

10:54, 23.05.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W Głogówku Królewskim doszło do niebezpiecznej kolizji. Kierujący osobowym volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym roverem, którego kierowca widząc zagrożenie zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w ciężarowego dafa. Za spowodowanie zagrożenia policjanci sprawcy zatrzymali prawo jazdy.

Wczoraj (22.05.18) ok godziny 10.00 na skrzyżowaniu w miejscowości Głogówko Królewskie, powiat świecki, doszło do niebezpiecznej kolizji. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego świeckiej komendy ustalili, że 78-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, jadąc volkswagenem polo w kierunku Świecia, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 18-letniemu kierującemu roverem, który jechał od strony Tucholi. Kierowca rovera widząc zagrożenie, w celu zmniejszenia siły uderzenia, zjechał na przeciwny pas ruchu i bokiem pojazdu zderzył się z jadącym z przeciwka ciężarowym dafem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali sprawcy kolizji prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Świeciu.

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone