Zamknij
REKLAMA

Szlachetna Paczka szuka liderów i wolontariuszy

18:07, 13.06.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

16 czerwca wielkie podsumowanie ostatniej akcji na Gali Wojewódzkiej w Bydgoszczy. Jednocześnie zaczynają się przygotowania do tegorocznej edycji. Najbardziej potrzebni są liderzy z różnych części powiatu świeckiego.

To oni skoordynują działania lokalnych punktów, pokierują pracą wolontariuszy, staną się zapalnikami dobra w swoich środowiskach. Pomyśl o tym, czy możesz zostać jednym z nich albo znasz kogoś, kto lubi pomagać.

Po wielkim sukcesie i Finale XVII edycji w grudniu Szlachetna Paczka nie przestała działać.  Wielu wolontariuszy, razem z darczyńcami, nadal pomaga rodzinom, które mieli pod opieką. Bo tak właśnie działa Paczka. Inicjuje dobro, które dzieje się dalej. Pokazuje ludziom, że pomaganie jest łatwe - wystarczą chęci. To wiele nowych znajomości, przyjaźni. 

- 16 czerwca chcielibyśmy wszystkim podziękować na Gali Wojewódzkiej w Bydgoszczy - mówi Bartłomiej Kotlenga, zeszłoroczny lider Szlachetnej Paczki w powiecie świeckim. - Zapraszamy wszystkich, wolontariuszy, darczyńców, rodziny, przyjaciół. Świętujmy sukces razem! 

Zaraz po Gali zaczynają się  intensywne przygotowania do kolejnej edycji. Wielu wolontariuszy zostaje z Paczką na kolejny rok, część musi zrezygnować. Potrzebne będą osoby, które ich zastąpią.

- Obecnie poszukujemy liderów i wolontariuszy na terenie całego powiatu - mowi Kotlenga. - Jeżeli chcesz pomóc, lubisz ludzi, masz troszkę wolnego czasu to zapraszamy do nas! Gwarantujemy satysfakcję, nowe umiejętności i kompetencje, masę emocji, wiele nowych znajomości - wylicza.

Kontaktować można się przez stronę www.szlachetnapaczka.pl lub telefonicznie - Bartłomiej Kotlenga tel. 535 125 551.

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone