Zamknij
REKLAMA

W niedzielę pierwsze targi „Sport, Zdrowie, Uroda”

11:32, 10.10.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Targi Sport Zdrowie Uroda, będą już trzecią w tym roku (po edukacyjnych i budowlanych) imprezą o charakterze wystawienniczym

Targi „Sport, Zdrowie, Uroda” będą doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą klubów i stowarzyszeń sportowych oraz usługami w zakresie zdrowego stylu życia. Przyjdź w niedzielę -

Targi „Sport, Zdrowie, Uroda” będą doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą klubów i stowarzyszeń sportowych oraz usługami w zakresie zdrowego stylu życia.

Główną ideą zorganizowania targów, było stworzenie kompleksowej ofert sportowej klubów z naszego miasta.

- Często przychodzą do nas rodzice i pytają, na jakie zajęcia sportowe mogą zapisać swoje pociechy. Tymczasem hala udostępnia tylko miejsce do treningów, a nie organizuje zajęć bezpośrednio. Dlatego też wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć bazę treningów sportowych i możliwości w zakresie rekreacji, jakie są bardzo bogate w naszym mieście. Rodzic, który przyjdzie na targi będzie mógł zadecydować, czy zapisać swoje dziecko na karate, piłkę nożną, a może tenis stołowy – mówi Tomasz Keller, Prezes Vistula-Park Świecie Sp. z o.o. organizatora targów.

Oprócz możliwości porozmawiania z trenerami i zapoznania się z ofertą, będzie też można popatrzeć na treningi pokazowe i prezentacje, jakie będą dokonywane podczas targów. Oficjalny harmonogram, kto o której godzinie będzie się prezentował zostanie opublikowany kilka dni przed imprezą.

Na targach oprócz klubów i stowarzyszeń spotkamy również firmy z sektora zajmującego się szeroko pojętą tematyką zdrowotną. Nadarzy się więc okazja do skorzystania z porad dietetyków, rehabilitantów, masażystów i trenerów personalnych. Wstęp na targi jest oczywiście bezpłatny. Imprezę zaplanowano na niedzielę 14. października w godzinach 10-15.30, choć jak podkreślają organizatorzy lepiej nie czekać do ostatniej chwili, bo praktyka podobnych imprez pokazuje, że część wystawców, kończy swoje ekspozycje prędzej, niż przewiduje to regulamin.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

Świecianin29Świecianin29

2 1

Fajny pomysł! 12:03, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone