Zamknij

W niedzielę pierwsze targi „Sport, Zdrowie, Uroda”

11:32, 10.10.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Targi Sport Zdrowie Uroda, będą już trzecią w tym roku (po edukacyjnych i budowlanych) imprezą o charakterze wystawienniczym

Targi „Sport, Zdrowie, Uroda” będą doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą klubów i stowarzyszeń sportowych oraz usługami w zakresie zdrowego stylu życia. Przyjdź w niedzielę -

Targi „Sport, Zdrowie, Uroda” będą doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą klubów i stowarzyszeń sportowych oraz usługami w zakresie zdrowego stylu życia.

Główną ideą zorganizowania targów, było stworzenie kompleksowej ofert sportowej klubów z naszego miasta.

- Często przychodzą do nas rodzice i pytają, na jakie zajęcia sportowe mogą zapisać swoje pociechy. Tymczasem hala udostępnia tylko miejsce do treningów, a nie organizuje zajęć bezpośrednio. Dlatego też wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć bazę treningów sportowych i możliwości w zakresie rekreacji, jakie są bardzo bogate w naszym mieście. Rodzic, który przyjdzie na targi będzie mógł zadecydować, czy zapisać swoje dziecko na karate, piłkę nożną, a może tenis stołowy – mówi Tomasz Keller, Prezes Vistula-Park Świecie Sp. z o.o. organizatora targów.

Oprócz możliwości porozmawiania z trenerami i zapoznania się z ofertą, będzie też można popatrzeć na treningi pokazowe i prezentacje, jakie będą dokonywane podczas targów. Oficjalny harmonogram, kto o której godzinie będzie się prezentował zostanie opublikowany kilka dni przed imprezą.

Na targach oprócz klubów i stowarzyszeń spotkamy również firmy z sektora zajmującego się szeroko pojętą tematyką zdrowotną. Nadarzy się więc okazja do skorzystania z porad dietetyków, rehabilitantów, masażystów i trenerów personalnych. Wstęp na targi jest oczywiście bezpłatny. Imprezę zaplanowano na niedzielę 14. października w godzinach 10-15.30, choć jak podkreślają organizatorzy lepiej nie czekać do ostatniej chwili, bo praktyka podobnych imprez pokazuje, że część wystawców, kończy swoje ekspozycje prędzej, niż przewiduje to regulamin.

(M.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Świecianin29Świecianin29

2 1

Fajny pomysł! 12:03, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone