Zamknij
REKLAMA

Ogromne zainteresowanie wyborami zakłóciło działanie portalu

11:17, 26.10.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Wysoka frekwencja towarzyszyła tegorocznym wyborom samorządowym - w powiecie świeckim do urn poszło prawie 50 proc. uprawnionych. Ogromne zainteresowanie wyborami widoczne było też w sieci - do tego stopnia, że serwery obsługujące nasz portal nie wytrzymały naporu odwiedzających.

W powiecie świeckim w niedzielnym głosowaniu wzięło udział 48,61 proc. wyborców. Najwyższą frekwencję odnotowano w gminie Lniano, gdzie głosowało 60,7 proc. uprawnionych. Równie duże zainteresowanie głosowaniem było również w gminie Warlubie, gdzie do urno poszło 57,36 proc. uprawnionych, a w gminach Pruszcz, Bukowiec i Drzycim w głosowaniu wzięło udział około 54 proc. uprawnionych.

Wyjątkowo dużą frekwencję widać również w internecie. Zainteresowanie Czytelników było tak wielkie, że serwery obsługujące sieć, w ramach której działa nasz portal nie wytrzymały obciążenia. Jak informują administratorzy systemu, liczba operacji na sekundę czyli innymi słowy wejść na stronę rosła w sposób ciągły, co spowodowało, że serwery nie wytrzymały obciążenia.

To bez wątpienia dowód dużej popularności naszego serwisu, ale z drugiej informacja o konieczności poprawy infrastruktury informatycznej. Sukcesem zakończyły się prace nad przywróceniem pełnej sprawności strony i wszystkie działy są już dostępne.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i jednocześnie dziękujemy za wszelkie sygnały ze strony zaniepokojonych Czytelników.

REKLAMA

Komentarze (2)

ITIT

4 0

Domena swiecie24.pl jest obsługiwana przez home.pl
Są oni dostawcą usług hostingowych i serwerowych dla wielu dużych stron / firm. Opóźnienia w działaniu strony były związane z ogólnym większym zainteresowaniem ludzi odnośnie wyników wyborów, przez co ich łacza nie były w stanie przetworzyć takiej ilości informacji, więc pisanie, jakoby takie zainteresowanie tylko tą domeną spowodowało przerwę w działaniu nie jest w pełni uczciwie ;) 14:10, 26.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CzytelnikCzytelnik

3 0

Czy Państwa portal internetowy opublikuje artykuł dotyczący rezygnacji jednego z kandydatów na burmistrza w drugiej rundzie z debaty? Czy solidarnie też zamierzacie milczeć? Pytam ponieważ do dnia dzisiejszego traktowałem Wasz portal jako niezależny i w pełni obiektywny...
Byliście chyba pierwszym komercyjnym portalem w naszym mieście, dlatego darzę Was dużą sympatią. Gdybyście nie znali najnowszych newsów to informuję: podobno jeden z kandydatów na burmistrza zrezygnował z debaty.
Oczekuję reakcji jako Wasz stały czytelnik. 00:07, 27.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone