Zamknij

Łukasz Schreiber nowym ministrem w KPRM

12:37, 04.12.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Krystian Maj/KPRM

Prezes Rady Ministrów powołał Pana Łukasza Schreibera, posła na Sejm VIII kadencji reprezentującego nasz region, na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Schreiber wielokrotnie odwiedzał nasze miasto.

Nowy sekretarz stanu w KPRM jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W przeszłości był także samorządowcem - pełnił funkcję Radnego Miasta Bydgoszczy. Od 2015 roku Łukasz Schreiber jest posłem na Sejm RP. Przed powołaniem na sekretarza stanu w KPRM, w Sejmie pełnił m.in. funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, członka Komisji Finansów Publicznych oraz przewodniczącego podkomisji stałej do monitorowania systemu podatkowego. Był także członkiem Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej oraz Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego.
(źródło: www.premier.gov.pl)

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (1)

julkajulka

3 0

Czy to ten sam bezczelny, ordynarny kłamca, którego niekumata żona wyprasza ludzi z miasta chcąc sobie zawłaszczyć Bydgoszcz? 19:08, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone