Zamknij
REKLAMA

Pogrzeb policjanta we wtorek. Będą utrudnienia ruchu

11:30, 20.04.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Zaraz po świętach (we wtorek 23.04) odbędą się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego policjanta śp. sierż. szt. Adama Łobockiego. Wystąpią czasowe ograniczenia w ruchu drogowym na ul. Klasztornej, Mickiewicza, Wojska Polskiego oraz Sienkiewicza.  

We wtorek (23.04.19) o godzinie 12.00 w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli w Świeciu rozpocznie się pogrzeb ś. p. sierż. szt. Adama Łobockiego. Na czas przejazdu konduktu żałobnego w godzinach od 11 do 14 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Klasztornej, Mickiewicza, Wojska Polskiego oraz Sienkiewicza. Na wszystkich skrzyżowaniach ruchem będą kierować funkcjonariusze.

Zablokowana będzie również ulica Sybiraków oraz Gimnazjalna. Jednocześnie prosimy kierowców, aby tego nie parkowali pojazdów w rejonie tych ulic.

- Wszystkich kierowców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy na drodze – apeluje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

TerminatorTerminator

5 4

każdy powinnien mieć pogrzen taki sam każdy człowiek jest równy nie ma różnicy czy policjant czy ktoś inny zawod wykonuje każdy teraz co będzie miał pogrzeb niech polixja kieruje ruchem. A wy zrozumcie ze nie ma miejsca i auta będą slaly ba ulicy a nie jak wy karzecie uszanujcie zdanie swieciakow 11:42, 20.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HanesHanes

2 0

Ulica 10 lutego a nie Sybiraków ??????? 23:36, 20.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone