Zamknij

W czwartek otwarcie sklepu KiK. Czy podbije serca świecian?

22:41, 08.07.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

To już oficjalna informacja. Wielkie otwarcie zaplanowane jest na 11 lipca godz. 9, a z nim zniżki, konkursy, sesje fotograficzne.

Nowy sklep, który asortymentem najbardziej zbliżony jest do Pepco, został wybudowany pomiędzy bazą PKS a Lidlem, przy ulicy Konopnickiej 2. Przed sklepem jest niewielki parking, ale to nie problem bo naprzeciw jest o wiele większy.

W asortymencie sieci KiK 70 procent produktów to ubrania, które według zapewnień władz firmy mają wysoką jakość i niską cenę. Pozostała część asortymentu to wyposażenie domu – od łazienki po taras.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Otwarcie sklepu w Świeciu to jedna z wielu odsłon ekspansji KiK w Polsce. Na 2019 rok zaplanowane jest otwarcie 60 nowych sklepów, co pozwoli przekroczyć liczbę 300 sklepów w Polsce.

Atrakcje związane z otwarciem sklepu zaplanowane są na czwartek i piątek. To 10-procentowa zniżka na cały asortyment w dn. 11-12 lipca, mini sesje foto oraz gry i konkursy z nagrodami.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

danadana

1 0

Mam kolejkie jestem 73 17:25, 09.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone