REKLAMA

Sergio Ramos obrywa za łokieć

12:22, 11.05.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Zapis z kamery pozwolił ustalić, że kapitan Realu agresywnie potraktował łokciem rywala. fot. fotolia

Jak w każdej dyscyplinie sportowej tak i w piłce nożnej zdarzają się wzloty, ale także upadki zawodników. O co poszło tym razem? Niestety zdarzył się brutalny incydent z udziałem znanego piłkarza.

Sergio Ramos to hiszpański piłkarz, który występuje na pozycji obrońcy w znanym hiszpańskim klubie real Madryt, którego jest również kapitanem. Jego kariera zaczęła się w Sevilli, od początku jego osiągnięcia nabierały rozpędu. Już w 2005 roku, gdy miał zaledwie 19 lat, zadebiutował w pierwszej reprezentacji Hiszpanii. Tym samym został najmłodszym graczem tej drużyny od 55 lat. Dzięki swojemu poświęceniu i wysiłkowi, który okazywał na boisku, występował też w meczach podczas eliminacji do Mistrzostw Świata.  W RPA zdobył wraz z reprezentacją Hiszpanii Mistrzostwo Świata 2010. Na Mistrzostwach Europy dwa lata później także miał znaczącą rolę, gdyż okazał się najlepszym obrońcą Hiszpanii w trakcie tych mistrzostw, a Hiszpania dzięki niemu pokonała Włochy w finale wynikiem 4:0.

Czym mógł zawinić ten znany i lubiany piłkarz? Na podstawie zapisu wideo z kamery ustalono, że w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów ten obrońca agresywnie potraktował jednego z rywali. Był nim Lucas Hernandez z Atletico Madryt.

Być może oglądałeś ten mecz i miałeś ochotę podzielić się swoimi przewidywaniami odnośnie jego rozstrzygnięcia? Nawet jeśli ten pomysł dopiero teraz zaświtał Ci w głowie, to powinieneś sprawdzić, co ComeOn przygotował dla Ciebie. Jeśli założysz tam konto, nie dość, że masz wspaniałe możliwości uczestnictwa we wspólnej rozrywce, to jeszcze Czeka na Ciebie atrakcyjny kod bonusowy.

Jak zatem zakończyła się sprawa dla jednego z wybitnych obrońców? Być może próbowałeś już odnaleźć jakieś informacje, które agencja seo Ci zaproponowała. Jeśli nie, to zawsze możesz wyszukać informacje, które uzupełnią Twoją wiedzę. Ze swojej strony możemy Cię zapewnić, że UEFA nie ma zamiaru wyciągnąć konsekwencji wobec Ramosa. Takie postępowanie dyscyplinarne mogłoby zostać wszczęte jedynie w przypadku fauli, które doprowadziłyby do kontuzji albo byłyby nacechowane maksymalną brutalnością.

W tej sytuacji, na szczęście dla piłkarza, UEFA nie wykazała zaistnienia takich przesłanek. W przeszłości podobne sytuacje miały miejsce, gdy pojawiały się rzeczywiście poważne i niebezpieczne dla innych zagrania. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, to wystarczy, że poszukasz informacji na ten temat w Internecie, wpisując odpowiednią frazę do wyszukiwarki. Jeśli jesteś zadowolony z obecnej decyzji UEFA, to wciąż kibicuj dzielnym piłkarzom i dziel się swoją wiedzą odnośnie przewidywanych wyników spotkań na boisku.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018