Zamknij
REKLAMA

Świąteczny prezent dla mamy. Nie musisz już robić laurki by przygotować prezent od serca

09:21, 18.12.2017 | artykuł sponsorowany
Fot. materiał partnera

Co podarować mamie pod choinkę, by sprawić jej największą radość? Przede wszystkim niech będzie to coś, co naprawdę posłuży relaksowi lub przyjemnościom.

Zrezygnuj z praktycznych pomysłów na prezent, który w rzeczywistości ma służyć ogółowi rodziny typu garnek, żelezko czy mikrofalówka. Pokaż jej, że doceniasz ją nie tylko w roli kucharki czy pomocy domowej i spraw niespodziankę niecodziennym podarkiem.

Voucher do SPA

Choć prezent jest przeznaczony dla mamy to uwierzcie, że skorzysta na nim cała rodzina. Nic bowiem lepiej nie przysłuży się rodzinie niż uśmiechnięta, zrelaksowana mam Podaruj jej w te Święta kupon do SPA, a zrozumiesz, że to wydatek który zaprocentuje; zechcesz robić mamie takie niespodzianki częściej!

Kojąca kąpiel w odprężających zapachach, przywrócenie elastyczność naskórka, zrelaksowanie mięśni, odbudowanie włosów… i Twoja mama poczuje się jak nowo narodzona!

List od Świętego Mikołaja

Chcesz czasem powiedzieć mamie coś miłego, ale nie wiesz jak ubrać to w słowa? Święta to wspaniała okazję, by zakamuflować swój przekaz i napisać do niej list jako Święty Mikołaja. Znajdź chwilę i odwiedź stronę o nazwie www.listymikolaja.pl i wybierz jeden z szablonów treści.

Możesz go swobodnie edytować, modyfikować, dodać coś od siebie lub od początku do końca napisać list swojego autorstwa. Wiadomość opatrzona zostanie złotą pieczęcią i wydrukowana na grubym, wysokiej jakości papierze. By radości stało się zadość, dołącz do listu Dyplom Grzecznego Dziecka i wyślij przesyłkę w pięknej, odświętnej kopercie (wersja Gold).

Tak emocjonalny prezent Twoja mama z pewnością zapamięta do końca życia!

Słuchawki

Szybki relaks jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Dobre słuchawki z ulubioną muzyką jako sposób na odcięcie się od problemów to prezent, który doceni każda zabiegana, przeciążona ilością domowych dźwięków mama.

Dla mamy melomanki najlepsze będą nauszne słuchawki z ergonomicznym pałąkiem, cechujące się głębokim brzmieniem i ciekawym designem.

Jeśli Twoja mama biega - idealne dla niej będą sportowe słuchawki, które sprawdzą się nie tylko podczas codziennego joggingu, ale przydadzą się również podczas codziennych, domowych aktywności.

Domowy hamak

Rola mamy, zwłaszcza mamy małego dziecka, często pozbawia ją wielu godzin snu. Jedynym rozwiązaniem na uzupełnienie tego deficytu są krótkie drzemki w, jak się często okazuje, niecodziennych miejscach.

Dobrym rozwiązaniem dla mobilnej mamy jest więc przenośny hamak, który może rozwiesić w ogrodzie, na działce czy też w pracy. Przed zakupem koniecznie jednak sprawdź certyfikat bezpieczeństwa. Z ręcznie tkanego hamaka z pewnością skorzystają też pozostali domownicy podczas wakacji i letnich pikników.

Torba podróżna

Dosyć już matczynych torebeczek zdradzających status matki karmiącej! Tym razem podaruj jej porządną torbę podróżną budująca perspektywę przyszłych wojaży, niekoniecznie z rodziną.

Lekka, a zarazem stabilna, funkcjonalna i stylowa torba z dużą ilością przegródek, z kółkami - nawet stojąc w szafie zawsze będzie budzić pozytywne emocje i zachęcać do tworzenia ekscytujących planów podróżniczych!

Zwróć uwagę, by torba miała wymiary, które spełniają wymogi bagażu podręcznego Twoich ulubionych linii lotniczych.

Pamiętaj, że wybieranie prezentu nie powinno być kolejną rzeczą do odfajkowania na liście “to do”, ale dobrą zabawą również dla Ciebie! Zapakuj prezent w opakowanie sugerujące inną zawartość lub w dużą ilość pudełek. Czasem ważniejsze od samego prezentu jest sposób jego podania lub sympatyczny żart jaki mu towarzyszy. Twoja mamab z pewnością poczuje się wyjątkowa i doceniona!

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone