Zamknij
REKLAMA

Sanepid ostrzega przed wodą mineralną. Wykryto w niej bakterie coli i paciorkowce kałowe!

10:38, 28.08.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wykryciu bakterii coli w naturalnej wodzie mineralnej. Producentem groźnych produktów jest firma PPHU THIER z Ochojna, a partie są wycofane ze sprzedaży.

Informację o zdjęciu produktów ze sklepowych półek GIS zamieścił na swojej stronie internetowej. Ostrzeżenie wydane przez Główny Inspektorat Sanitarny dotyczy dwóch marek napojów produkowanych przez tego samego producenta. Badania wykazały, że w wodzie wykryto obecność bakterie z grupy coli oraz paciorkowce kałowe.

- Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności: wycofanie produktów pn.: naturalna woda mineralna Małopolanka Zdrój Premium Gazowana 0,7 l z datą minimalnej trwałości do 27.07.2019 i naturalna woda mineralna Malinowy Zdrój Niskosodowa Lekko Gazowana 0,33 l o numerze partii 02.02.2019 - informuje Główny Inspektorat Sanitarny.

Producentem groźnych produktów jest firma PPHU THIER z Ochojna. Firma rozpoczęła wycofywanie kwestionowanych partii wód, a cały proces jest nadzorowany przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że ze względu na potencjalne zagrożenie dla życia, produktów o numerach partii wskazanych w komunikacie nie należy spożywać.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

kajetenkajeten

2 0

A kto już wypił to co?Będzie mógł podać ich do sądu czy pocałować się w d... 20:55, 28.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

marcinmarcin

0 0

rozumiem chęć zemsty ale jeśli to żadnego człowieka nie zabije to organizm powinien normalnie zwalczyć to w sposób naturalny, nie jestem też za powiedzeniem, że kupując wodę nie oczekujemy że będzie ona zdrowa, to absurd a jeśli problem jest techniczny to ludzie za to odpowiedzialni muszą zostać zwolnieni w sposób dyscyplinarny a osobom pokrzywdzonym powinna zostać wypłacona grzywna zgodnie za naruszenie jakości produktu i w skutku doprowadzenie do zagrożenia ludzkiego życia bądź zdrowia, oraz udzielona pomoc lekarską w razie urazu czy uszczerbku na zdrowiu z tego powodu, doskonale rozumiem obawy, tylko tak można to rozwiązać, pracownicy odpowiedzialni za wyczyn powinni stanąć przed sądem jeśli ktoś za to w cudzysłowiu "beknie" 21:19, 31.08.2018


REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone