Zamknij

Podpowiadamy jak skutecznie obniżyć ceny prądu

02:57, 02.05.2019 | Materiał partnera
Skomentuj

Wszystkie paliwa drożeją. Benzyna, gaz, energia elektryczna. I będą drożeć jeszcze bardziej. Podpowiadamy jak obniżyć ceny prądu, a nawet wcale za niego nie płacić. Przeczytaj koniecznie dlaczego rząd właśnie teraz uruchomił preferencyjne ulgi.

Pamiętacie benzynę za niecałe 2 złote, a później strasznie drogie za 3 zł… W głowie nam się wtedy nie mieściło, że za litr benzyny zapłacimy powyżej 5 złotych. A teraz płacimy. Podobnie jest z cenami prądu. Systematycznie rosną, a zamrożenie ich przez rząd zapewne skończy się po jesiennych wyborach.

Jakie mamy na to rozwiązanie?

Panele fotowoltaiczne. Teraz jest najlepszy czas na to aby je zamontować na dachu własnego domu lub firmy. Dlaczego?

  • W ostatnich latach mocno zmienia się stopień nasłonecznienia w Polsce. Jest coraz więcej dni słonecznych, a lato przychodzi z pominięciem wiosny. Naukowcy potwierdzają, że to stała tendencja.
  • Rząd wprowadził specjalne ulgi na montowanie urządzeń Odnawialnych Źródeł Energii – m.in. paneli słonecznych. Dzięki nim możesz koszt inwestycji odpisać od dochodu (do 53 tys. zł) oraz otrzymać zwrot podatku.
  • Niespotykane wcześniej ulgi są wprowadzone dlatego, że do 2022 roku Polska musi 20 procent energii uzyskiwać z OZE. W przeciwnym razie nasz kraj zapłaci kolosalne kary do UE.
  • Dzięki coraz bardziej rozwiniętym technologiom pozyskanie prądu z paneli fotowoltaicznych jest coraz prostsze i opłacalne.
  • Mamy już maj, a więc przed nami kilka słonecznych miesięcy. Każdego dnia od samego rana Twoja instalacja może pracować dla Ciebie. Nie trać czasu!
  • Teraz jest możliwe aby zamontowanie instalacji fotowoltaicznej nic Cię nie kosztowało.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Dobór odpowiedniej instalacji i późniejszy jej montaż wymaga wysokiej jakości fachowców. Nie warto ryzykować i korzystać z nieznanych firm, często założonych kilka miesięcy temu. Tu liczy się znajomość rynku i zaufanie klientów. A takim cieszy się działająca już 20 lat firma Lumifil. Jest jedynym przedstawicielem na nasze województwo spółki Niepłacęzaprąd.pl – oferującej najlepsze warunki i urządzenia najlepszej jakości.
Do współpracy w tym projekcie przystąpiło PKO BP i poszczególne jego oddziały w różnych miastach województwa.

Twoja instalacja w 5 krokach

1. Spotkanie z doradcą

2. Audyt energetyczny

3. Projekt instalacji

4. Dobór finansowania

5. Uruchomienie Twojej elektrowni PV.

 

Skontaktuj się z naszym doradcą regionalnym i umów się na spotkanie!

Tel. 603 410 497

lub wyślij mailem swoje dane kontaktowe a oddzwonimy: [email protected]

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone