Zamknij

Wkrótce otwarcie oddziału w Świeciu. Zarobisz od 4 do 15 tysięcy

23:18, 20.06.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Duża firma transportowa otwiera swój oddział w naszym mieście. To szansa na zdobycie ciekawej, dobrze płatnej pracy. Może to oferta dla Ciebie?

Transport dla zespołu Stalspeed to nie tylko praca – to ich pasja. Dzięki zdobytemu na przestrzeni wielu lat doświadczeniu może zaoferować klientom to co najlepsze – profesjonalizm, najwyższy poziom świadczonych usług w transporcie międzynarodowym oraz bezpieczeństwo. To sprawia, że  kontrahenci nie tylko stają się stałymi klientami, ale chętnie polecają Stalspeed innym firmom.

Stalspeed specjalizuje się w transporcie drogowym na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Rozbudowana i zróżnicowana flota sprawia, że firma realizuje bardzo wszechstronne usługi. 

Dzięki znajomości rynku transportowego firma może zaproponować najlepsze rozwiązania dla biznesu. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami i gwarantuje, że powierzone jej towary są zawsze w dobrych rękach.

- Zawsze stawiamy na partnerstwo, zarówno z naszymi kontrahentami jak i pracownikami - mówi Przemysław Stalka, prezes zarządu Stalspeed Sp. z o.o.. - Wiemy, jak istotny jest szacunek w biznesie, dlatego zawsze dążymy do budowania solidnych i długotrwałych relacji. Przekonaj się o tym jak dobrze z nami się pracuje i zgłoś swoją kandydaturę - zachęca.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ DLA SPEDYTORÓW: KLIKNIJ

 

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone