Zamknij
REKLAMA

To będzie prawdziwa Gala z gwiazdami!

10:56, 07.03.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Już w sobotni wieczór poznamy mistrza 11. edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej „Stalex Liga” w Świeciu. Tegoroczna Gala Finałowa ma jednak upłynąć pod znakiem niespotykanej dotąd ilości gwiazd sportu i estrady, które zaprezentują się świeckiej publiczności.

Gala Finałowa Stalex Ligi rozpocznie się w sobotę 10. marca o godzinie 18.30. Pierwszym daniem wieczoru będzie mecz o brązowy medal w rozgrywkach, gdzie zmierzą się ze sobą: Gresta/Espack/Sadowska oraz Syla/Kręgielnia/Lumifil Developer. Stawka dla obu drużyn będzie ogromna ponieważ żadna z nich jeszcze nigdy w historii rozgrywek nie zdobyła medalu.

Po meczu o 3. miejsce nastąpi główna atrakcja wieczoru, mecz, który miał się odbyć już w ramach 10-lecia Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu, ale został przełożony właśnie na Galę Finałową Stalex Ligi: Świecie Team (drużyna zastępcy Burmistrza, Krzysztofa Kułakowskiego) vs Reprezentacja Artystów Polskich.

W składzie ekipy ze Świecia obok zastępcy Burmistrza znaleźli się między innymi: radni Sebastian Glaziński i Tomasz Szamocki, komendant Straży Miejskiej Roman Witt, główni sponsorzy rozgrywek, właściciele firmy Stalex: Krzysztof Szpakowski i Andrzej Nowakowski, a także: Adam Meller, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Świeciu, przedstawiciele policji: Arkadiusz Jasiński i Sławomir Gołębiewski, strażacy: Patryk Kaczerowski i Michał Goliński, a także Łukasz Urman, Łukasz Chareński, Seweryn Rychlicki, Marcin Kulewski, Adam Jasik, Maciej Wyrąbkiewicz i kolejny ze sponsorów ligi, Grzegorz Fetter, właściciel Gresty.

Drużynę ze Świecia poprowadzi gość honorowy gali – były trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Jerzy Engel!

Wśród gwiazd Reprezentacji Artystów Polskich zaleźli się między innymi: aktorzy Rafał Mroczek, Przemek Cypryański i Jarosław Jakimowicz oraz znany raper Liber (Marcin Piotrowski). W bramce stanie Grzegorz Jędrzejewski, a więc popularny Gabor z programu sportowego „Turbokozak” w telewizji Canal+. Gole strzelać będzie natomiast Tomasz Frankowski, były reprezentant Polski, kilkukrotny król strzelców polskiej Ekstraklasy, o pseudonimie „Franek, łowca bramek”.

W świeckiej hali zaprezentuje się również aktor Michał Milowicz, znany z takich kultowych komedii, jak: „Chłopaki nie płaczą, czy „Poranek kojota”, który zaśpiewa dla publiczności.

W przerwach pomiędzy meczami nie zabraknie oczywiście występów pięknych dziewcząt, tym razem z zespołu Cheerleaders Twarde Pierniki z Torunia, które na co dzień występują w meczach toruńskiej drużyny w Ekstraklasie koszykówki.

Głównym daniem wieczoru będzie pojedynek finałowy: Eurodrób Toruń vs Raf-Mix i Partnerzy. Naprzeciwko sobie staną dwie najbardziej utytułowane w historii świeckiej halówki drużyny, które łącznie zdobyły 7 na 10 tytułów mistrzowskich. Dodajmy, że torunianie są mistrzem Stalex Ligi nieprzerwanie od czterech lat i powalczą w tym roku o piąty tytuł z rzędu!

Zapowiada się zatem długi i pełen emocji wieczór w świeckiej hali, którego nie sposób ominąć, zwłaszcza, że jak co roku wstęp na Galę Finałową Stalex Ligi jest oczywiście bezpłatny.

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018