Zamknij

Udany występ strzelców ze Świecia na Mistrzostwach Wojewódzkich

15:58, 18.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Udany występ odnotowała reprezentacja strzelców koła strzeleckiego LOK „Leśni’’ ze Świecia na Mistrzostwach Wojewódzkich Klubu żołnierzy rezerwy LOK.

Zawody odbyły się w  dniu 8 września 2018 na terenie strzelnicy Garnizonowej w Bydgoszczy. Zawody miały charakter otwarty i składały się  z wieloboju ocenianego drużynowo, a  także poszczególnych konkurencji ocenianych drużynowo oraz indywidualnie.
W skład konkurencji wchodziło strzelanie z karabinu  KBKAK,  pistoletu Glock 17, rzutu granatem do celu oraz pojedynku strzeleckiego drużyn w strzelaniu z karabinków bocznego zapłonu do tarcz biatlonowych.
Drużyna w składzie Robert Wojciechowski, Aleksandra Podgórska, Grzegorz Danielewski zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej – wieloboju dodatkowo zajmując II miejsce w kategorii karabin, I rzut granatem oraz IV w pojedynku strzeleckim.

Ponadto indywidualnie Aleksandra Podgórska zajęła I miejsce w pistolecie, Robert Wojciechowski  II miejsce w karabinie a Grzegorz Danielewski III w rzucie granatem .

(M.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone