Zamknij
REKLAMA

Udany występ strzelców ze Świecia na Mistrzostwach Wojewódzkich

15:58, 18.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Udany występ odnotowała reprezentacja strzelców koła strzeleckiego LOK „Leśni’’ ze Świecia na Mistrzostwach Wojewódzkich Klubu żołnierzy rezerwy LOK.

Zawody odbyły się w  dniu 8 września 2018 na terenie strzelnicy Garnizonowej w Bydgoszczy. Zawody miały charakter otwarty i składały się  z wieloboju ocenianego drużynowo, a  także poszczególnych konkurencji ocenianych drużynowo oraz indywidualnie.
W skład konkurencji wchodziło strzelanie z karabinu  KBKAK,  pistoletu Glock 17, rzutu granatem do celu oraz pojedynku strzeleckiego drużyn w strzelaniu z karabinków bocznego zapłonu do tarcz biatlonowych.
Drużyna w składzie Robert Wojciechowski, Aleksandra Podgórska, Grzegorz Danielewski zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej – wieloboju dodatkowo zajmując II miejsce w kategorii karabin, I rzut granatem oraz IV w pojedynku strzeleckim.

Ponadto indywidualnie Aleksandra Podgórska zajęła I miejsce w pistolecie, Robert Wojciechowski  II miejsce w karabinie a Grzegorz Danielewski III w rzucie granatem .

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone