Zamknij

Legalny kod promocyjny STS

10:36, 02.08.2019 | Materiały nadesłane
REKLAMA
Skomentuj

STS jest największym polskim legalnym bukmacherem, który kontroluje około 50% rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju.

Ma na to wpływ zarówno długa historia firmy, jak i atrakcyjna dla klientów oferta. STS regularnie udostępnia graczom wiele rozmaitych promocji, wśród których ciekawą jest możliwość skorzystania podczas rejestracji konta online z kodu promocyjnego, dającego dostęp do specjalnych premii i pakietów powitalnych.

STS posiada w swojej ofercie zakłady bukmacherskie zarówno na wydarzenia sportowe, jak i społeczno-polityczne. Jego historia sięga 1997 r. Początkowo firma działała jedynie w punktach stacjonarnych (obecnie ma ich około 450). Z czasem usługi bukmachera przeniosły się do Internetu oraz aplikacji mobilnej. Według szacunków, firma kontroluje około 50% rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Około 80% jej przychodów pochodzi z działalności online. - Stawiamy na rynek mobilny, on obecnie najszybciej rośnie i dalej będzie się to zwiększać. Z optymizmem patrzymy na to, co będzie się działo, bo ludzie zarabiają coraz więcej, społeczeństwo się bogaci, pojawiają się nowi klienci, więc daleko nam jeszcze do nasycenia - powiedział w rozmowie z portalem biznes.interia.pl Mateusz Juroszek, prezes firmy. Warto dodać, że STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 na swoją działalność.

Promocje i kody bonusowe w STS-ie

Powodów, które przesądzają o tak dobrych wynikach biznesowych STS-u jest wiele, ale na pewno mają na to wpływ: bardzo stabilna oferta, brak problemów z wypłacalnością, a dodatkowo atrakcyjne promocje. Przykładów można tu podawać naprawdę wiele. Jednym z nich jest tzw. bonus na start, czyli premia, którą bukmacher przyznaje nowemu graczowi za zarejestrowanie swojego konta na stronie internetowej. Pieniądze te należy później  przeznaczyć na typowanie zakładów sportowych. I tak w przypadku STS-u bonus na start to darmowy zakład w kwocie 25 zł i bonus 100% wartości pierwszej wpłaty (do kwoty 1200 zł). Jeśli ktoś założy konto w STS-ie i wpłaci tam 200 zł, otrzyma od bukmachera drugie 200 zł, jeśli wpłaci 500 zł – STS dołoży mu drugie 500 zł itp. Aby wypłacić otrzymane środki, należy dokonać nimi trzykrotnego obrotu. Kupon zostaje zaliczony do obrotu, gdy jest rozliczony jako wygrany i ma łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91.

Należy pamiętać o jeszcze jednej ważnej kwestii. Podczas rejestracji na stronie STS-u warto skorzystać z ekskluzywnej oferty specjalnej i wpisać w odpowiednie pole legalny kod promocyjny (może to być np. kod legalsport, o czym więcej tutaj  Dlaczego? Jak wcześniej wspomniano, standardowy bonus na start STS-u to maksymalnie 1200 zł premii od złożonego depozytu + freebet 25 zł. Wykorzystanie kodu promocyjnego pozwala zwiększyć go o dodatkowe 34 zł na bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej. Te zupełnie darmowe pieniądze pozwalają lepiej wdrożyć się w świat zakładów i oczywiście zwiększają szanse na wygraną.

Promocje stacjonarne i internetowe

Inne promocje STS-u również są interesujące. Akcja „Twoja gra – pewna kasa” przeznaczona jest dla osób, które stawiają zakłady wzajemne w lokalach stacjonarnych. Wystarczy codzienne postawić kupon za 25 zł, a w zamian bukmacher przyznaje bonusy, kolejno po 10., 20. i 25. dniach miesiąca, w których zostały spełnione warunki akcji. Można w ten sposób otrzymać nawet 100 zł miesięcznie. Inna promocja – „Zaproś kumpla” – polega na zachęceniu znajomego do założenia w STS-ie konta. Jeśli zarejestruje się on przez stronę internetową bukmachera, wpłaci co najmniej 50 zł na konto i zagra łącznie za minimum 150 zł (przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1,5), obaj gracze otrzymują od STS-u bonus 50 zł.

Bonus na start, kod promocyjny bonusy za regularną grę – promocji w STS-ie jest naprawdę wiele. Warto więc dokładnie przeanalizować ofertę bukmachera i wybrać tę, która jest dla nas najbardziej atrakcyjna!

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

REKLAMA
(Materiały nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

zamulazamula

2 0

ja tam STS kojarzę z notatnikiem, ołówkiem i panami z wąsem...z góry przepraszam wszystkie urażone Panie bez wąsów 🙄🤣🙂 14:39, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GupcioGupcio

2 0

a ja jak byłem na meczu reprezentacji na narodowym to widziałem ich reklamy na stadionie 14:55, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Batman90Batman90

0 0

STS to najlepszy polski bukmacher. Punkt stacjonarny na każdym rogu, wszystko bezpiecznie i w ogóle. Wygrane zawsze na czas wypłacane, do tego sprawnie i w miłej atmosferze. Ja jak gram w STS to czuję się jak VIP. Nie wiem, jak Wy, ale ja zawsze będę grał w STS. 09:30, 05.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone