Zamknij

Strzelcy LOK LEŚNI ze Świecia zdobyli złoto w Bydgoszczy

09:43, 06.08.2019 | E.D
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Marek Moś i Robert Wojciechowski, członkowie Koła Strzeleckiego LOK LEŚNI ze Świecia zdobyli złoto na zawodach strzeleckich w Bydgoszczy.

Zawody rozegrano w sobotę 3 sierpnia na strzelnicy garnizonowej. Wzięli w nich udział funkcjonariusze służb mundurowych należący do Stowarzyszenia Sportowo Kolekcjonerskiego GWARD. Świecie reprezentowali Marek Moś i Robert Wojciechowski, członkowie Związku Strzeleckiego „ŚWIECKA 10-TKA”, będącego oddziałem KSSK GWARD.

Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach przeprowadzonych na zasadach wojskowych: strzelenie z pistoletu centralnego zapłonu na dystansie 25 m oraz strzelanie z karabinu centralnego zapłonu w postawie leżącej na dystansie 100 m.

Złoto w pistolecie z wynikiem 96/100 pkt. wywalczył Marek Moś, a wynik 98/100 pkt. w karabinie przesądził, iż złoty „krążek” do Świecia przywiózł drugi nasz strzelec Robert Wojciechowski.

Organizatorem wydarzenia było Kwidzyńskie Stowarzyszenie Sportowo Kolekcjonerskie GWARD i Związek Strzelecki GWARD Oddział w Bydgoszczy.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SlawekSlawek

0 0

Gratulacje 15:52, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz