Zamknij

Najmłodsi karatecy Yamabushi zdobyli aż 36 medali w ogólnopolskich zawodach

17:00, 06.11.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W sobotę 26 października, 280 zawodników z 18 polskich klubów karate walczyło o zwycięstwo podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju Karate „SOLNO CUP” w Inowrocławiu. I tym razem najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” nie zawiedli.

Młodzi karatecy zdobyli 36 medali (15 złotych, 8 srebrnych i 13 brązowych) zajmując przy tym pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów i zdobywając tytuł Najlepszego Klubu.

Medalistami zostali:

Złoto:

Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);

Kamil Woźniak – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (białe pasy);

Nadia Ostrowicka – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy);

Lena Sercow – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy);

Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);

Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat;

Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;

Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;

Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy);

Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);

Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);

Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);

Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy);

Fabian Sojka – kumte indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg);

Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-35 kg).

Srebro:

Oskar Wodrowski - kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);

Jakub Sowa – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy);

Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat;

Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;

Anna Malik – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);

Maksymilian Chaberski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg);

Jan Winnicki – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+35 kg);

Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-47 kg).

Brąz:

Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;

Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców (żółte pasy);

Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);

Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);

Pola Różycka – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);

Tymon Komeza – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg);

Jan Fierek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg);

Agata Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (+40 kg);

Urszula Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-35 kg);

Pola Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-40 kg);

Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);

Emila Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);

Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg).

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone