Zamknij
REKLAMA

Nagraj kolędę i wyślij ją na konkurs. Czekają nagrody

11:00, 16.11.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Wokaliści i instrumentaliści z powiatu świeckiego są zaproszeni do udziału w konkursie zorganizowanym przez OKSiR w Świeciu. 

Rozpoczął się konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych „Bożonarodzeniowe muzykowanie”

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają solistów z powiatu świeckiego: dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich w wieku od 7 do 19 lat.
Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach: wokalnej i instrumentalnej oraz w następujących kategoriach wiekowych:- Wokalna: 7-10 lat, 11-15 lat, 16-19 lat;- Instrumentalna: 11-15 lat, 16-19 lat.O kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia!

Zadaniem konkursowym jest zarejestrowanie w formie audio-wideo (film) występu konkursowego:- Wokaliści prezentują 1 utwór w języku polskim: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczną, z własnym akompaniamentem, bądź z podkładem muzycznym, czas trwania - maks. do 5 min.- Instrumentaliści prezentują 1 utwór - kolędę!
Nagranie audio-wideo należy rejestrować z jednego ujęcia kamery/telefonu (w poziomie), bez cięć, obejmując całą sylwetkę.

Warunkiem udziału w Konkursie jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego online oraz przesłanie nagrania audio-wideo w nieprzekraczalnym terminie do 13 grudnia 2020 roku na adres e-mail: [email protected]. W przypadku dużych plików w mailu należy wysłać link do pobrania nagrania.

Obrady jury zaplanowane są na 15 grudnia 2020 roku. Jury przy ocenie występów zwróci uwagę na dobór repertuaru, technikę wokalną lub instrumentalną, interpretację utworu, wrażliwość artystyczną.

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Jury może również przyznać nagrody finansowe GRAND PRIX dla osobowości wokalnej i instrumentalnej. O innym podziale nagród decyduje Jury.

Protokół z przyznania nagród zostanie zamieszczony 17 grudnia 2020 roku na stronie internetowej Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu: www.oksir.eu w zakładce: Edukacja - Konkursy.

Koordynatorzy Konkursu - Pracownia Muzyczna, Teatralna i Kultury Słowa OKSiR w Świeciu:

  • Hanna Górska - tel. 608 457 868
  • Przemysław Drewkowski - 530 922 390

e-mail: [email protected]

Regulamin konkursu: TUTAJ

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%