Zamknij

Narysuj wakacyjną przygodę i wygraj zwiedzanie Gdańska

12:33, 12.09.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Od 5 do 13 lat mogą mieć uczestnicy konkursu zorganizowanego przez firmę SKAT Transport. Żeby wziąć w nim udział trzeba namalować lub narysować przygodę z wakacji – prawdziwą lub zmyśloną.

"Moja wakacyjna przygoda" to konkurs plastyczny dla dzieci z gminy Świecie w wieku 5-13 lat. Konkurs organizowany jest przez firmę SKAT Transport z Gdańska, członka Gdańskiej Organizacji Turystycznej. SKAT ma swój oddział w naszym mieście. Do współpracy firma zaprosiła z Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu i Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej. Konkurs towarzyszy I edycji Festiwalu Podróżników „Piąty Ocean”.

Zadaniem uczestników konkursu jest plastyczna interpretacja hasła „MOJA WAKACYJNA PRZYGODA” – prace mogą przedstawiać realne bądź wymyślone przygody. Każde z dzieci może zgłosić 1 samodzielnie wykonaną pracę, która powinna być wykonana samodzielnie, na sztywnym papierze typu brystol, papier techniczny czy podklejone na karton. Technika wykonania jest dowolna: kredki, ołówki, farby, kolaż itp. z zastrzeżeniem, że nie będą przyjmowane prace: fotograficzne, wykonane i przetworzone komputerowo czy przestrzenne (np. rzeźby). Do każdej pracy z tyłu powinna być doklejona koperta zawierająca wypełnioną i podpisaną przez rodziców Kartą Zgłoszenia zawierającą: imię i nazwisko, wiek dziecka, adres zamieszkania i dane kontaktowe.

Szczegółowe informację oraz Regulamin i Karta Zgłoszenia dostępne są na stronie www.poznajswiatzeskat.pl/dladzieci

Wydrukowane Karty Zgłoszenia i Regulamin można także otrzymać Punkcie Informacji Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 16:00. Tam też trzeba dostarczyć gotowe prace w terminie do 29 września 2017 roku.

Nagrodami za zajęcie 1, 2, 3 miejsca są Karty Turysty „Gdańsk z dzieckiem”, ufundowane przez VISIT GDANSK do wybranych oddziałów gdańskich muzeów, zoo i innych obiektów, a także rodzinne bilety wstępu do wszystkich 7 oddziałów Muzeum Narodowego w Gdańsku ufundowane przez instytucję.

Organizator: Firma transportowa SKAT Transport sp. z o.o.
Współorganizator: OKSIR, TMZŚ
Patronat medialny: Świecie24, Teraz Świecie.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone