Zamknij
REKLAMA

Trzy seanse filmu „Ignacy Loyola”. Zobacz historię żołnierza, grzesznika, świętego

01:24, 21.01.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Świeckie kino Wrzos spełniło prośby widzów i znalazło miejsce na dodatkowe seanse filmu o historii założyciela jezuitów.

Początkowo film miał być wyświetlony tylko 8 lutego w ramach Kina Seniora. To jednak wyłącza sporą grupę widzów, którzy pracują i nie mogą w południe wybrać się do kina. Poza tym cykl Kino Seniora cieszy się tak dużym powodzeniem, że w sali kinowej trzeba dokładać krzeseł.

- Przy zimowym natłoku filmów (seanse podczas ferii, „Nowe oblicze Greya”, „Kobiety Mafii”) i przy jednej sali w kinie udało mi się znaleźć przestrzeń na dodatkowe seanse w dwie niedziele – mówi Marcin Traczyk, kierownik kina Wrzos w Świeciu. – „Ignacy Loyola” będzie wyświetlany już 4 lutego o godzinie 11:30 i 11 lutego o godzinie 11.00 – dodaje.

„Ignacy Loyola”
Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Seanse: 8 lutego, Senior w Kinie, godz. 12:00; 4 lutego, godz. 11:30; 11 lutego, godz. 11:00.

Reżyseria: Paolo Dy, Cathy Azanza
Scenariusz: Paolo Dy
Produkcja: Filipiny/Hiszpania
Wiek sugerowany: 15+

Obsada:
Andreas Munoz
Javier Godino
Julio Perillan

 

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone