Zamknij
REKLAMA

Wygraj książki w Speed datingu, czyli romantycznej randce z wydawnictwem na żywo

08:55, 14.02.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Dziś o godz. 14 spotkajcie się on-line z wydawnictwem Czwarta Strona. Poznacie najciekawsze nowości i będziecie mogli wziąć udział w walentynkowym konkursie.

Każda książka ma swoją osobowość, a przebywanie w ich towarzystwie jest niczym rozmowa z drugim człowiekiem. Wzbudzają w nas emocje, sprawiają, że wybuchamy śmiechem, nabieramy innego spojrzenia na świat. Czwarta Strona chce przybliżyć Wam kilka niezwykłych książek, z którymi warto spędzić nie tylko walentynkowy wieczór.

Z okazji walentynek oraz nadchodzących premier zapraszamy serdecznie na kolejny live, który odbędzie się:

14 lutego o godz. 14:00

Live będzie prowadzony na facebookowym profilu Czwarta Strona

Na naszej randce pojawi się również gość specjalny.

Uwaga! Podczas live’u zostanie ogłoszony KONKURS, w którym będzie można wygrać wszystkie gorące premiery wydawnictwa z lutego 2018!

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone