Zamknij
REKLAMA

Dziś w południe zaśpiewajmy "Odę do radości" na Dużym Rynku

08:28, 09.05.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

W całej Europie, o tej samej porze, mają zebrać się ludzie, by jednocześnie zaśpiewać "Odę do radości". Na wspólne śpiewanie w Świeciu zapraszają uczniowie ZSP. Każdy może się przyłączyć.

W ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018 Europa Nostra i jej prezydent, Maestro Plácido Domingo, kierują wyzwanie do wszystkich obywateli w Europie i poza nią do udziału w wyjątkowym projekcie – nagrywanym i transmitowanym, oraz udostępnianym w mediach społecznościowych – wykonaniu „Ody do radości” Beethovena i Schillera.

Wydarzenie zakłada skupienie jak największej liczby uczestników w celu odśpiewania „Ody do radości". 9 maja zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu - włączmy naszą polską tradycję we wspólny europejski projekt kulturowy – łączy nas historia, kultura, dążenie do nieskrępowanego wyrażania wolności, miłość do muzyki.

Czas: środa 9 maja 2018, godz. 12
Miejsce: Duży Rynek w Świeciu
Wstęp: wolny

Organizator: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu

Patronat medialny: Polskie Radio PIK, TVP 3 Bydgoszcz

Patronat honorowy: Urząd Miejski Świecie, Starostwo Powiatowe

Partner wydarzenia: Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone