Zamknij
REKLAMA

Czy tak powinniśmy ożywić miasto? Zobacz Kolorowe Abecadło

07:32, 18.09.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Sobotnia akcja "Kolorowe Abecadło" sprawiła, że szary mur przy ul. Wyzwolenia przemienił się w kolorowe dzieło sztuki. Chcielibyście więcej takich miejsc?

Plan był taki, aby 50-metrowy mur dzieci malowały w sobotę i niedzielę. Nie udał się, bo młodzi artyści z takim zapałem wzięli się do pracy, że po niespełna czterech godzinach malunek już był ukończony i na niedzielę nie zostało nic do pomalowania.

Organizatorami akcji byli: Alternatywna Pracownia Kultury działająca przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu, Stowarzyszenie Magazyn Sztuk, Stolarnia Suchomski. 

Koordynatorzy podkreślali, że są gotowi wrócić na ulice miasta, by kolorami ożywiać szare mury. Gdzie, Waszym zdaniem, powinny powstac kolejne murale?

A poniżej WIDEO

[ZT]6881[/ZT]

 

(K.N)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

kkkk

2 2

Niech sobie w domu tak bazgrają! 18:21, 18.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone