Zamknij
REKLAMA

Własnoręcznie robione ozdoby i pierwsze w tym roku spotkanie z Mikołajem

19:49, 04.12.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Tłoczno i gwarno było na dzisiejszych Warsztatach z Mikołajem. Mali uczestnicy z pomocą animatorów Pracowni Rozwoju "Wyspa Skarbów" robili świąteczne ozdoby, a na zakończenie mogły pokazać je Mikołajowi. Zobacz ZDJĘCIA.

4 grudnia Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR wypełniła się małymi i nieco większymi uczestnikami warsztatów. Cel: wykonanie ozdób świąteczny i dobra zabawa. Pomoc: animatorzy "Wyspy Skarbów" i mamusie. Zakończenie: pochwalenie się swoimi pracami przed Mikołajem i zanurkowanie w worku z prezentami.

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone