Zamknij
REKLAMA

Pani Beata dała nam inspirację. Warsztaty rozwojowe w OKSiR

21:37, 23.11.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Tym krótkim zdaniem można podsumować opinie uczestników spotkania z Beatą Bikowską podczas zorganizowanych w OKSiR warsztatów rozwojowych.

Podczas dwugodzinnych warsztatów zatytułowanych „Każda z nas ma wiele mocnych stron” była mowa o poczuciu własnej wartości, budowaniu relacji, o komunikacji interpersonalnej oraz o tym, jak zmieniać swoje życie na lepsze. Tematy te bardzo przypadły do gustu słuchaczkom.

- Spotkanie było wyjątkowe – zapewniała tydzień później Beata Bikowska. - Panie chętnie brały udział w dyskusji, a potwierdzeniem tego, że spotkanie rezonowało są do tej pory napływające komentarze.

Na spotkaniu pojawiło się około 30 osób. Część z nich to koleżanki prelegentki, bo Bikowska pochodzi ze Świecia.

Jest trenerką personalną, Health i Life Coachem. Pomaga ludziom określać ich cele, życiowe, zawodowe oraz prozdrowotne. Pomaga określać ich zasoby, plan działania, a przede wszystkim pomaga im osiągać wytyczone cele. Spotkanie w Świeciu było pokazaniem uczestniczkom tego, że mogą chcieć zmian w swoim życiu, i przede wszystkim, że mogą te zmiany realizować.

Spotkanie z Beatą Bikowską rozpoczęło cykl warsztatów rozwojowych organizowanych przez Pracownię Rozwoju „Wyspa Skarbów” w świeckim OKSiR.

- Widzimy, że jest taka potrzeba, że niektóre osoby chcą się rozwijać, coś robić ze sobą ale potrzebna im drobna pomoc, ukierunkowanie – wyjaśnia Jola Pawłowska, odpowiedzialna za organizację warsztatów.

O tym co można zrobić dalej, po warsztacie piszemy w krótkim wywiadzie „Zadaj sobie pytanie: dlaczego chcesz zmiany” 

[ZT]7293[/ZT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone