Zamknij

Ekrany kin znów ociekają erotyzmem. Zobacz "Ciemniejszą stronę Greya"

13:29, 13.02.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

"Ciemniejsza strona Greya" debiutuje w kinach w okolicach walentynek i pokaże nieco inne oblicze Christiana Greya. Czy tym razem świecianie także tłumnie pójdą do kina?

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie Ciemniejsza strona Greya, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. 

Pierwsza część serii, Pięćdziesiąt twarzy Greya, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. 
Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

Kolejną nowością jest Lego batman: film. To kontynuacja przebojowego animowanego hitu "LEGO: Przygoda". Tym razem złożony z klocków LEGO Mroczny Rycerz z Gotham musi obronić swoje miasto przed zakusami nikczemnego Jokera. Na szczęście ma sprzymierzeńców w postaci sieroty Robina, córki komisarza Gordona - Barbary oraz wiernego kamerdynera Alfreda.

Z pewnością warto wybrac się na najbliższy DKF, w ramach którego świeckie kino wyświetli film Ja, Olga Hepnarova. Wtorek, 10 lipca 1973 roku, Praga, przystanek na alei Obrońców Pokoju. Kobieta, lat 22, będąca zawodowym kierowcą, wjechała ciężarówką model Praga RN w grupę ludzi oczekujących na tramwaj. 8 osób zginęło, 12 zostało rannych.

To nie był nieszczęśliwy wypadek. Działała z premedytacją. Chciała zabić jak najwięcej osób. Nie uciekała przed milicją. Nie broniła się na procesie. Była ostatnią kobietą w byłej Czechosłowacji, na której wykonano karę śmierci. Dwa dni przed swoim czynem napisała list. "Dlaczego to robię? Żeby zrozumieli, że istnieje kres bezsilności jednostki. Jestem samotnikiem. Człowiekiem zniszczonym przez ludzi. Mam wybór - zabić siebie albo innych. Wybieram zemstę." Ja, Olga Hepnarova.
16 lutego (czwartek) 2017, godzina 19:00

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (1)

dddddd

1 0

Nie jestem fanem tego ?wybitnego dzieła?, poszedłem na ten film z żoną z okazji Walentynek, mniejsza z tym. Jednej tylko rzeczy nie mogę zrozumieć, po co przychodzić do kina, aby ? filmu bawić się telefonem. Skoro idę do kina, to nie po to, aby pisać non-stop na messengerze czy Facebook?u. Nie chcesz oglądać, nudzi Cię film, to wyjdź, nie przychodź, a nie przeszkadzasz innym. 07:11, 15.02.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018