Zamknij

Wystawa pięknych zdjęc z całego świata. Przyjdziesz je podziwiać?

00:46, 07.10.2017 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Nadesłane

Odwiedź Izbę Regionalną Ziemi Świeckiej i podziwiaj zdjęcia z pięknych zakątków całego świata. Wystawa fotografii „Poznaj Świat ze SKAT!” objęta jest naszym patronatem.

W dniach od 5 października do 17 października wystawa będzie prezentowana w Izbie Regionalnej Ziemi Świeckiej od godz. 10:00 do 17:00.
Od 19 do 24 października będzie można ją oglądać w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach pierwszej edycji Festiwalu Podróżników „Piąty Ocean’’.

Wstęp wolny

Celem tej wystawy fotografii podróżniczej jest prezentacja w przestrzeni publicznej najlepszych, zwycięskich i wyróżnionych zdjęć w konkursie „Poznaj Świat ze SKAT!”. Zdjęcia nadesłane przez laureatów i uczestników ukazują ciekawe miejsca na całym świecie - niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób od dalekiej Birmy, Sri Lanki a skończywszy na tatrzańskich czy kaszubskich pejzażach. Mamy nadzieję na rozbudzenie w widzach pasji do podróżowania – odkrycia piękna najbliższego otoczenia czy zachęcenia do dalszych wypraw.

Wystawa była już prezentowana m.in. w Gdańskim Archipelagu Kultury „DOM SZTUKI’’,  Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku oraz Terminalu Promowym w Świnoujściu.

Koordynator: Tomasz Pasiek
Organizator: SKAT Transport sp. z o.o., Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji,  Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej

(E.D)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018