Zamknij

Koncertowy koniec tygodnia. Właśnie tak zapowiada się weekend

17:07, 12.10.2017 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Nadesłane

Najbliższy weekend w większości będzie koncertowy. Chętni mogą wysłuchać Koncertu piosenki francuskiej "Paryżu Kocham Cię", Koncertu Vanesy Harbek, a także „Ballady na dwa serca”. Ponadto miłośnicy gier karcianych będą mieli okazję rozegrać Turniej Gwinta.

14 października 2017, sobota, Świecie
Turniej Gwinta

Chętni mogą zagrać w grę karcianą w Miejskiej Bibliotece Publicznej o godz. 14:00. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuj zapisy w czytelni Biblioteki Głównej na ul. Sienkiewicza 4.
Pierwszeństwo dla czytelników MBP.
Wstęp wolny

15 października 2017, niedziela, Świecie
Koncert piosenki francuskiej "Paryżu Kocham Cię"

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaprasza wszystkich miłośników piosenki francuskiej na koncert „Paryżu Kocham Cię…” w wykonaniu znakomitego paryskiego stypendysty Janusza Zbiegieła. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej. W programie wielkie przeboje z repertuaru znakomitych wykonawców, takich jak Jaques Brel, Gilbert Becaud, Serge Reggiani, Serge Lama oraz Lara Fabian.
Janusz Zbiegieł - wokalista i aktor, założyciel i animator „Teatru Piosenki Francuskiej” w Krakowie. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i Szkoły Piosenkarsko-Aktorskiej „Concervatoir Maubel” w Paryżu. We Francji podpisał kontrakt z kompozytorem i producentem Norbertem Chiche, którego reprezentował na Targach „Midem” w Cannes oraz na Festiwalu w Sopocie. Uczestniczył w wielu programach francuskiej i polskiej tv. Za monorecital „Brel raz jeszcze” został nagrodzony „Grand Prix de Colombe” oraz „Główną Nagrodą Artystyczną Teatru Rampa” w Warszawie. Występuje na wielu scenach w Polsce, Francji i Niemczech. Koncerty w jego wykonaniu spotykają się z gorącym przyjęciem publiczności i znakomitymi opiniami krytyków.
Bilety: 10 zł (dostępne od 25 września w Punkcie Informacji OKSiR - pn.-pt. godz. 9:30-16:30)

15 października 2017, niedziela, Nowe
Koncert Vanesy Harbek

Rozpoczęcie o godz. 17:00 w Centrum Kultury "Zamek" w Nowem.
Wstęp wolny

15 października 2017, niedziela, Grudziądz
Koncert Ballada na dwa serca

Koncert Ballada na dwa serca - Piosenki żeglarskie i ballady rosyjskie w wykonaniu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego. Rozpoczęcie o godz. 18:00 w Karczmie Czarci Młyn.
Bilety w cenie 50 zł można nabyć:
- na stronie internetowej kupbilecik.pl,
- w sklepie muzycznym Krys w Grudziądzu,
- w Karczmie Czarci Młyn w Grudziądzu,
- w biurze podróży HOLIDAY LINK w AH Alfa.

(E.D)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018