Zamknij
REKLAMA

Ten pociąg zawiezie was... do Kina Konesera, a w nim dobre filmy

10:25, 02.01.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

To nowa propozycja świeckiego kina. Dwa razy w miesiącu na dużym ekranie zobaczymy dobre filmy, które nigdy wcześniej nie trafiły do Świecia. Pierwszy seans już 4 stycznia.

Załoga kina Wrzos w Świeciu nie poprzestaje na uzgadnianiu repertuaru, sprzedawaniu biletów i wyświetlaniu filmów. Modernizacja kina, wyposażenie go w cyfrowy sprzęt, przebudowa kinowej sali i wymiana foteli już przyciągnęły przed duży ekran rzesze nowych widzów.  A filmowe premiery, wyświetlane w tym samym terminie co w innych kinach, sprzedają się świetnie i nieraz brakuje biletów.

Kobiety i seniorzy

To nie wszystko, bo są jeszcze cykliczne pokazy filmowe. Od kilku lat świetnie spisuje się Kino dla Kobiet, gdzie przed środowymi seansami panie mają okazję spotkać się z kosmetyczkami, stylistami i dietetykami, pogadać przy kawie lub lampce wina. Niedawno pojawiła się oferta do starszych osób, czyli Senior w Kinie. Dwa razy w miesiącu seanse filmowe przygotowane są dla seniorów. Dużą zachętą jest bezpłatny wstęp za okazaniem Karty seniora lub legitymacji emeryta.

Filmy z nagrodami

Od stycznia rusza kolejny projekt – Kino konesera. Projekcje będą odbywać się w co drugi czwartek o godzinie 19:00. – Tym razem seanse skierowane są do szerokiego grona odbiorców – mówi Marcin Traczyk, kierownik kina Wrzos. - Zobaczymy tu filmy nagradzane, jaki i również te, które nie znalazły się w naszym repertuarze - dodaje. Na ten cykl cena biletów to 10 zł.

W najbliższym czasie zobaczymy:

4 stycznia - ZABICIE ŚWIĘTEGO JELENIA / napisy, Wlk. Brytania/Irlandia 2017, 119' thriller

18 stycznia - MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE / napisy, Malta/USA 2017, 114' dramat, kryminał

 

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018