Zamknij

Weź pieniądze i zrób coś dla kultury

13:31, 05.03.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Terespolu w zeszłym roku brali udział w programie Żyj Kulturą

Masz pomysł na działania kulturalne, ale brakuje Ci środków finansowych, doświadczenia i zaplecza? Jest szansa na zrealizowanie tych planów. Uruchamiamy kolejną edycję programu „Żyj Kulturą”. Dziś spotkanie informacyjne.

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaprasza mieszkańców naszej gminy do składania wniosków o realizację inicjatywy społeczno-kulturalnej w ramach kolejnej edycji programu „Żyj Kulturą”.

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych programem odbędzie się w poniedziałek 5 marca 2018 roku o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej OKSiR w Świeciu.

Wnioski w wersji elektronicznej i papierowej można dostarczać osobiście do Punktu Informacji OKSiR w godzinach 9:30-16:30, bądź pocztą tradycyjną w terminie od 5 do 26 marca. Maksymalna wnioskowana kwota wsparcia to 5000 zł. W ramach programu można ubiegać się o wsparcie:

* Edukacji w zakresie sztuk wizualnych - od malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii poprzez street art, wideo-art, instalacje, design, performance, działania konceptualne, itp.

* Edukacji kulturalnej lub artystycznej realizowanej na obszarze objętym projektem rewitalizacji LPR miasta Świecie na lata 2017-2023

* Działań kulturalnych w zakresie integracji międzypokoleniowej.

Partnerem programu jest Mondi Świecie S.A.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej programu: www.zyjkultura.oksir.eu

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018