Zamknij

Przyjdź na Drzwi Otwarte „Katolika”! Zwiedzisz szkołę i klasztorek

06:47, 13.03.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Podczas otwarcia nowego budynku szkoły były tłumy rodziców. Teraz szkołę może zwiedzić każdy chętny. Fot. Krzysztof Nowicki

Już za tydzień możliwość obejrzenia nowego budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej w Świeciu oraz klasztoru pobernardyńskiego. Rodzice i kandydaci mogą poznać szkołę i przedszkole „Aniołowo”.

Będzie to dwudziesty rok szkolny – w 2018 roku „Katolik” obchodzi 20-lecie istnienia. Nabór prowadzony jest do klasy pierwszej szkoły podstawowej oraz do grupy trzylatków i czterolatków w przedszkolu. Jednocześnie zostanie otwarty nabór do przedszkola.

W trakcie Dnia Drzwi Otwartych obok zapoznania się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną i lokalową oraz kadrą przedszkola i szkoły podstawowej będzie możliwość kompleksowego zwiedzenia klasztoru pobernardyńskiego.

W tym roku padająca również trzechsetna rocznica wybudowania klasztoru, w którym obecnie jest szkoła katolicka. Zaproszenie do zwiedzania dawnej siedziby bernardynów kierujemy nie tylko do zainteresowanych ofertą szkoły i przedszkola ale także do wszystkich mieszkańców Świecia.

Warto przyjść i zobaczyć jak zmienił się w ciągu dwóch dekad jeden z piękniejszych zabytków regionu.

Dzień Drzwi Otwartych – środa 21 marca
godz. 14-17

Świecie, ul. Sądowa 20

Więcej na www.katolik-swiecie.pl, facebook: Katolickie Szkoły i Przedszkole w Świeciu

 

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018