Zamknij

sobota, 09.12, godz. 20:00

Kameralna Przestrzeń Widowiskowa, OKSiR w Świeciu

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł przed występem

Stand-up to forma komediowa, w której komik ma do dyspozycji tylko mikrofon i własny umysł - bawi publikę swoim monologiem. Otwarcie sceny w odnowionej Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej uświetnią Tomasz Kwiatkowski, Harry Zalewski, Darek Gadowski. Gospodarzem sceny, której założeniem ma być cykliczność, będzie Tomasz Kwiatkowski. Czas trwania występów przewiduje się na około 2 godziny.

Tomasz Kwiatkowski - nieobliczalny i agresywny, niepotrzebnie, bo łatwo może zebrać po kasku.

Darek Gadowski - uciekinier z Koszalina. Człowiek o urodzie Ryana Goslinga w połączeniu z Maciejem Stuhrem oraz szczyptą ułomności. Charakteryzuje go odważny i ostry humor, nawet jak na miarę stand-upową. U Darka jednak, wszystko zawsze odbywa się miło i na relaksie.

Harry Zalewski - jest to człowiek, który wziął sobie za cel, aby każdą istniejącą świętość zniszczyć za pomocą jednego zdania i sukcesywnie to robi. Jego one-linery (krótkie, mocne i treściwe żarty) są w środowisku wielokrotnie powtarzane. Kto pierwszy się zaśmieje, ten idzie do piekła.

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) dostępne od 30.11.2017 w Punkcie Informacji OKSiR  (od 16:30 w sklepiku kina WRZOS) oraz bezpośrednio przed występem w cenie 25 zł

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018