Zamknij
REKLAMA

sobota, 31.08, godz. 21:30

Mały Blankusz

Bilety: wstęp wolny

Reżyseria: George Clooney
Scenariusz: George Clooney, Ethan Coen, Joel Coen, Grant Heslov
Produkcja: Wlk. Brytania/USA
Wiek sugerowany: 12+
Czas trwania: 105 min.

Obsada:
Matt Damon
Oscar Isaac
Julianne Moore

Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna, ani matka taka ukochana. Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko. Istna reklama sta­tecznego życia i dobrobytu, czyli American dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge'ów legnie w gruzach po na­padzie z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky'ego Lodge'a. Pogrążony w rozpaczy chłopak posta­nawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mrocz­ne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które były związane ze śmiercią jego matki.

Projekcje pod chmurką, czyli Kino Letnie powstało z inicjatywy Studyjnego Kina Cyfrowego WRZOS. Pierwsze seanse odbyły się w lipcu 2018 roku w parku przy OKSiR. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony widzów, co owocuje kontynuacją projektu i zwiększeniem liczby seansów oraz dostępności kina dla mieszkańców dzielnic oddalonych od centrum miasta.

Na ten cel został zakupiony specjalny ekran zasponsorowany przez firmę Mondi Świecie S.A. – partnera Kina Letniego. Ekran ma wymiary 7 x 5. Konstrukcja może zaskoczyć co niektórych gdyż jest to ekran dmuchany. Może brzmi to nieco dziwnie, ale takie rozwiązanie świetnie się sprawdza.


piątek23 sierpnia

sobota24 sierpnia

piątek30 sierpnia

sobota31 sierpnia

czwartek5 września

czwartek12 września

sobota14 września

czwartek19 września

czwartek26 września

sobota28 września
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone