Zamknij
REKLAMA

piątek, 30.08, godz. 19:00

amfiteatr w Świeciu

Bilety: wstęp wolny

 - Ta impreza to uzupełnienie oferty kulturalno-rozrywkowej w mieście. Chciałbym, żeby kalendarz wydarzeń był dostosowany do różnych odbiorców – wyjaśnia Krzysztof Kułakowski, zastępca burmistrza Świecia i pomysłodawca Summer Hot Disco.

Kogo usłyszymy i zobaczymy w piątek 30 sierpnia? Na scenie amfiteatru wystąpią Cleo i zespół Weekend, których chyba nie trzeba przedstawiać nawet tym, którzy gustują w innej muzyce.

Pojawi się też zespół Masters, a z Belgii przyjedzie do nas Danzel. Z polskich wykonawców na scenie wystąpią też Czadoman i D-Bomb.

- Chciałbym, aby to była fajna impreza dla całych rodzin, podczas której pożegnamy tegoroczne wakacje. Na wesoło i muzycznie. Jak to się mówi, pierwsze koty za płoty, wszelkie skargi biorę „na klatę”, bo to ja jestem pomysłodawcą imprezy. Jeśli będziemy organizować ją w przyszłym roku, na pewno weźmiemy pod uwagę opinie mieszkańców – zapewnia burmistrz Krzysztof Kułakowski.

Summer Hot Disco, amfiteatr w Świeciu, piątek 30 sierpnia, początek o godz. 19.00 (otwarcie bram o 18.15.). Wstęp wolny. Organizatorzy: Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Gmina Świecie, Powiat Świecki i Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła z Sulnówka.


czwartek22 sierpnia

piątek23 sierpnia

sobota24 sierpnia

piątek30 sierpnia

sobota31 sierpnia

sobota14 września

czwartek19 września

sobota28 września
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone