Zamknij

W Grudziądzu chcą otworzyć ośrodek chińskiej medycyny

04:26, 04.10.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Trwa robocza wizyta chińskich lekarzy w grudziądzkim szpitalu. Demonstrują wiele ze swoich metod i umiejętności, a pokaz akupunktury był transmitowany na żywo. Teraz dyrekcja szpitala myśli o ściągnięciu Chińczyków na stałe. Czy to dobry pomysł?

O transmisji wideo z zabiegu przeprowadzanego w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu pisaliśmy w zeszłym tygodniu:
Lekarze z Chin zrobią zabiegi akupunktury w Grudziądzu. Transmisja na żywo

Teraz na szpitalnym profilu FB pojawił się wpis o pomyśle na stałą obecność w Grudziądzu specjalistów od medycyny naturalnej.

"Po pierwszych dniach pracy chińskich lekarzy w naszym szpitalu, kilku spotkaniach roboczych dotyczących współpracy, poważnie zastanawiamy się nad otwarciem w Grudziądzu Ośrodka Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. Działałby on w naszym szpitalu w oparciu o najlepszych chińskich lekarzy - autorytety w tej dziedzinie - delegowanych z Nanning do Grudziądza. Chcielibyśmy poznać Państwa opinie i rozpocząć publiczną debatę - na razie w internecie - na ten temat. Komentarze można zamieszczać pod tym postem. Zapraszamy do wspólnej dyskusji."

A co Wy myślicie na ten temat? Mieliście już doświadczenia z medycyną naturalną? Dobre? Złe?

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018