REKLAMA

Toruń i Skyway w National Geographic. Ale pięknie! [WIDEO]

21:41, 06.11.2017 | W.G
REKLAMA
Skomentuj

Toruń promuje się na kanałach National Geographic i Nat Geo People. Między 25 października a 10 listopada w godzinach popołudniowych i wieczornych można tam zobaczyć minutowe spoty przedstawiające gród Kopernika i festiwal Bella Skyway.

- Toruń - wyjątkowe miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO - słyszymy w filmie promującym gród Kopernika. - Miasto, którego nocna panorama została uznana za jeden z siedmiu cudów Polski.

Minutowy spot promujący Toruń i festiwal Bella Skyway będzie nadawany między 25 października a 10 listopada na kanałach National Geographic i Nat Geo People. Można go obejrzeć w godzinach popołudniowych i wieczornych. Wśród atutów grodu Kopernika został wymieniony także festiwal światła, który został uznany za jedno z najbardziej magicznych wydarzeń w Europie.

W spocie zostały wykorzystane zdjęcia toruńskiego fotografa Daniela Pacha i Adama Brzozy, fotografa „National Geographic”, który swoje zdjęcia wykonał podczas tegorocznego festiwalu Bella Skyway. Wkrótce Toruńska Agenda Kulturalna, która organizuje festiwal Bella Skyway, zaprezentuje filmowe podsumowanie tegorocznej, 9. edycji tego wydarzenia. 

(W.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018