Zamknij

Sportowe przedwiośnie

14:32, 05.04.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Za oknami wiosny nie widać, ale nasi sportowcy nie próżnują. Za nami turniej siatkówki, tenisa stołowego i pierwsze mecze rundy wiosennej klasy okręgowej piłki nożnej. Przed nami biegi przełajowe.

Piłka siatkowa
Na sali sportowej w Serocku 17 marca odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Pruszcz. Rywalizowało sześć drużyn, a sędziował Tadeusz Szneidrowski. Po rozegraniu spotkań grupowych mamy następujące wyniki:
ŚWIEKATOWO - MIROWICE 2 : 0, DOBRCZ - GRÓDEK 1 : 2. W finale SEROCK pokonał ŚWIECIE 2 : 1.
Puchary wręczył Przewodniczący Rady Gminy p. Przemysław Sznajdrowski. Najlepszą siatkarka została AGATA ROSZCZYNIALSKA, a siatkarzem PATRYK ZAWOJSKI z Serocka.

Tenis stołowy
18 marca w Domu Kultury w Łowinku po raz dwunasty spotkali się pasjonaci tenisa na Nocnym Deblowym Turnieju w Tenisa Stołowego im. Andrzeja Joniec. Rekordowa liczba uczestników rywalizowała o puchary i nagrody pieniężne, których fundatorem był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pruszczu.

Wyniki w kategorii kobiet I Alicja Gaca i Agata Łożyńska (Barcin), II Beata Bukolt i Iwona Gadomska, III Magdalena Jarzębińska i Iwona Łuszczek (Bydgoszcz).

Wyniki w kategorii mężczyzn I Daniel Lisowski i Adam Wasilewski (Bydgoszcz Jeziorki), II Michał Brieger i Piotr Minka (Chojnice), III Jacek Siluta i Marcin Barniak (Półczno).

Piłka nożna
LKS Start Pruszcz rozpoczął mocnym akcentem rundę wiosenną klasy okręgowej sezonu 2017/2018 wygrywając z Iskrą Ciechocin 3:1. Mniej szczęścia mieli zawodnicy z LKS Pomorzanin Serock, pierwszy mecz w rozgrywkach zakończyli porażką z Więcborkiem 0:2. Bardzo dobrze poradziły sobie dziewczyny Start Pruszcz grające w III lidze kobiecej piłki nożnej, rozpoczynając zwycięskim meczem z WDA/Strażak Przechowo 2:1.

Biegi
A już 8 kwietnia o godz. 10:00 w Serocku odbędą się XI Papieskie Biegi Przełajowe współorganizowane przez LUKS Serock, Szkołę Podstawową oraz Sołectwo Serock.

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone