Zamknij
REKLAMA

Strzał z armaty obwieścił otwarcie PSB Mrówka w Pruszczu. Zobacz ZDJĘCIA

12:56, 15.07.2018 | Krzysztof Nowicki
REKLAMA
Skomentuj

Włączenie marketu budowlanego Modax do sieci PSB to wiele korzyści dla klientów – większy asortyment, lepsze ceny, powstawanie nowych działów w przyszłości.

Ostatnie miesiące dla właścicieli i pracowników sklepu Modax były bardzo pracowite. Rozbudowa obiektu, przy jednoczesnym działaniu sklepu, reorganizacja wnętrza, zwiększenie ilości towarów, szkolenia i całe mnóstwo pracy z dokumentami i wprowadzeniem nowego systemu informatycznego. Nie było łatwo.

Udało się jednak dotrzymać terminu i uroczyste otwarcie PSB Mrówka w Pruszczu nastąpiło w piątek 13 lipca 2018 roku. Punktualnie o godz. 9 padł strzał z repliki średniowiecznej armatki, a zaraz po nim właściciele Robert i Katarzyna Wlaźlak przecięli wstęgę i zaprosili przybyłych gości do sklepu.

Sklep w Pruszczu to 283. market PSB Mini-Mrówka w Polsce. Do tej pory działał w tym miejscu market budowlany Modax. Powstała tu Mrówka dysponuje powierzchnią 350 m², a klientów przez 6 dni w tygodniu obsługuje 12-osobowa załoga.

Mimo, że uroczystość zaplanowano na piątek trzynastego, bynajmniej dzień ten do pechowych nie należał. Wprost przeciwnie, impreza była przednia, nie zepsuła tego nawet pogoda w kratkę i padający deszcz. Każdy klient, który dokonał zakupu za kwotę powyżej 40 zł otrzymywał drobną nagrodę lub poczęstunek z grilla. Paragony opiewające na sumę ponad 200 zł brały udział w losowaniu nagród premium. Dostawcy zorganizowali też liczne atrakcje dla klientów kupujących ich asortyment.

- Nasz sklep ma ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku i liczną grupę stałych klientów – mówi Robert Wlaźlak, współwłaściciel sklepu. - Dlatego zależało nam na tym, aby móc zaoferować im o wiele większy asortyment w najlepszej jakości i dobrej cenie. Udało się to dzięki przyłączenia się do sieci Polskich Składów Budowlanych.

Mini-Mrówka w Pruszczu planuje uruchomienie działu ogród w przyszłym roku. Dzięki temu oferta sklepu bardzo się rozszerzy i zapewne przyciągnie też żeńską klientelę.

Grupa PSB Handel S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 20 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza prawie 400 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 315 składach budowlanych, w 283 marketach PSB Mrówka oraz w 60 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ok. 13 tysięcy osób.

PSB Mrówka to nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród”. Pierwsze sklepy powstały w 2002 roku.
Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce.

Funkcjonują głównie w miastach powiatowych, ale także w miejscowościach gminnych pod nazwą „Mini-Mrówka”. Obecnie działają 283 markety PSB-Mrówka. Co roku powstaje ok. 30 nowych placówek.

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone