Zamknij

Rekrutacja w Nowem

16:28, 06.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Dnia 28 lutego 2018r. Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem nad Wisłą zorganizował w miejscowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych spotkanie rekrutacyjne.
Celem tego przedsięwzięcia było pozyskanie osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku pracownik produkcji z książeczką do celów sanitarno – epidemiologicznych w Grudziądzu.

Osoby, które przybyły na spotkanie z przedstawicielem pracodawcy zapoznały się z proponowanymi warunkami zatrudnienia.

Podczas rozmów z uczestnikami Pani Rekruter starała się stworzyć profil zawodowy przybyłej młodzieży oraz ocenić predyspozycje do wykonywania pracy na oferowanym etacie. W oparciu o pozyskane informacje podjęte zostaną decyzje personalne.

Uczestnicy giełdy pracy utwierdzili się w przekonaniu, że istotne jest zdobywanie doświadczeń zawodowych. Spotkanie zakończyło się sukcesem. Zadowoleni byli zarówno przyszli pracownicy, jak i reprezentantka pracodawcy, która wyraziła chęć dalszej współpracy z PPP Nowe.

Przedsięwzięcie stanowiło także okazję do promocji wśród lokalnej społeczności informacji odnośnie organizowanego przez OHP – przeszkolenia grupy młodzieży z całego kraju w zakresie tzw. ginących zawodów w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Rozkoszy.

Pośrednik pracy PPP Nowe rozdał młodzieży mareriały informacyjne o szerokiej ofercie kursów dającej możliwość rozwoju w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018