Zamknij

Teraz zarejestrujesz też pojazd w punkcie w Nowem

08:15, 08.05.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Kolejne udogodnienia dla kierowców. Starostwo rozszerza zakres spraw, które można załatwić w drugim zamiejscowym punkcie wydziału komunikacji w Nowem. Punkt w Pruszczu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Już w maju w punkcie Wydziału Komunikacji i Dróg w Nowem, Pl. Św. Rocha 5, będzie można załatwić kompleksowo wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdu oraz innych spraw związanych z pojazdami. Możemy od ręki zarejestrować pojazd i załatwić wszystkie inne sprawy a po wcześniejszym uzgodnieniu odebrać druk prawa jazdy. W Świeciu musimy złożyć tylko wniosek o wydanie profilu kandydata na kierowcę.

W takim samym zakresie możemy załatwić sprawę w Pruszczu.

- Z tej możliwości mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu, niezależnie od miejsca zamieszkania – wyjaśnia Mirosław Karwasz kierownik wydziału.

Przypominamy kierowcom, że mogą umawiać się na wizytę w wydziale komunikacji telefonicznie pod nr tel. 52 56 83 125 lub przez internet.

Wystarczy wejść na stronę www.csw.pl , kliknąć zakładkę: System kolejkowy i wybrać termin oraz godzinę (potrzebny będzie PESEL).

(M.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone