Zamknij

Skatował 4-miesięcznego szczeniaka Fijo. Policja wydała za nim list gończy

13:06, 03.03.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Prokurator Prokuratury Rejonowej  Toruń Wschód wydał list gończy za 30- letnim mieszkańcem Chełmży. Mężczyzna podejrzany jest o złamanie ustawy o ochronie nad zwierzętami. Wszystkie osoby, którym znane jest miejsce pobytu tego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z jednostkami policji lub prokuratury. 

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży prowadzą postępowanie o przestępstwo z ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o ochronie nad zwierzętami. W prowadzonym postępowaniu Prokuratura Rejonowa Toruń – Wschód w Toruniu wydała poszukiwanie  listem gończym za Bartoszem Donarskim, ur. 17 marca 1988 roku w Chełmży, obywatelem polskim, który w ostatnim czasie zamieszkiwał w Chełmży, a w chwili obecnej jego miejsce pobytu nie jest znane organom ścigania. 

Rysopis : Mężczyzna ma brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy,  175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów, jest  krępej budowy ciała, z lekką otyłością brzuszną. Na prawym i lewym przedramieniu od strony wewnętrznej ma  trzy tatuaże  z imionami. 

Fot. Policja

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejscu jego przebywania proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub prokuraturą, z numerami 997, 112 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56 675 19 00. 

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018