Zamknij

Znalazł worek z 25 tys. zł. Nie uwierzycie co z nim zrobił

09:10, 16.04.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Mężczyzna nie miał wątpliwości jak postąpić. Fot. photogenica

Tomasz Mętek szedł ulicą, znalazł na Twardzickiego w Fordonie leżący worek z 25 tys. zł i od razu odniósł znalezioną gotówkę na policję. To się nazywa uczciwość!

Na początku kwietnia br. do Komisariatu Policji w Fordonie, zgłosił się pan Tomasz Mętek, który oświadczył, że około godziny 15:00, przechodząc przez przejście dla pieszych przy ul. Twardzickiego, zauważył leżący przy krawężniku worek strunowy wypełniony banknotami o łącznej wartości prawie 25 tys. zł. Pan Tomasz podniósł znalezisko i zaniósł je do komisariatu. Policjanci szybko odszukali właściciela zguby.

- Wczoraj (13.04) komendant miejski policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Kosiński, wręczył drobny upominek panu Tomaszowi i podziękował za obywatelską i godną naśladowania postawę - poinformował asp. Piotr Duziakz Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

A Wy co byście zrobili z takim znaleziskiem?

Co zrobiłbyś ze znalezionym workiem pieniędzy?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(i)
REKLAMA

Komentarze (2)

TomTom

1 1

Tak wiele osób deklaruje że wydałoby te pieniądze na własne potrzeby przywłaszczając sobie zgubę ,a ciekawe jakby to oni zgubili, to pewnie modliliby się żeby znalazł to ktoś uczciwy i oddal 16:39, 16.04.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

????????

0 2

Uczciwy się znalazł kuźwa. Takie życie. Ja zgubiłam i nikt mi nie oddał, ja bym też nie oddała i tyle 11:00, 18.04.2018


© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone