REKLAMA

Nożem sterroryzował kobietę, zaciągnął ją do lasu, okradł i związaną zostawił

22:05, 27.04.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Okazuje się, że takie historie dzieją się nie tylko w kinie. fot.photogenica

Ta historia brzmi jak scenariusz filmu sensacyjnego a wydarzyła się w gminie Dragacz. I tak jak w filmie – stróże prawa wsadzili bandziora za kratki.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na terenie gminy Dragacz. W Grupie lub Górnej Grupie – policja nie chce udzielać szczegółowych informacji. Napastnik zagroził nożem przypadkowo napotkanej kobiecie, zaciągnął ją do lasu, tam zmusił do wydania mu telefonu komórkowego oraz pieniędzy, a następnie związał i pozostawił.

- Policjanci ze Świecia, po otrzymaniu informacji o zaistniałym zdarzeniu, natychmiast podjęli działania zmierzające do schwytania sprawcy – informuje sierż. szt. Joanna Tarkowska, p.o, Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu. - Jeszcze tego samego dnia 28-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego został zatrzymany. Mundurowi odzyskali skradzione kobiecie mienie wartości ponad 900 złotych.

Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co może trafić do więzienia na nie krócej niż 3 lata. Decyzją sądu trafił tymczasowo do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. 

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018